DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Acil Durumlarda Destek
Acil Durumlarda Destek

Sağlık ve güvenlik gibi acil durumlar için 7/24 yanınızdayız.

Devamı
İlginç Kültür Ve Yaşayış Şekilleriyle  ABD’de Dil Eğitimi Alın

Amerikan rüyasının doğum yeri olan ABD’de bir dil eğitimi almak kusursuz bir şekilde İngilizce öğrenmek isteyen herkesin hayalidir. İyi bir İngilizce eğitimi ile birlikte kişiye New York’u, Hollywood’u ve Broadway’i görme imkanı sağlayan ABD bu sebepten dolayı dil eğitimi konusunda sık sık tercih edilen bir ülke olmuştur.

Neden ABD’de Dil Eğitimi Almalıyım?

ABD, dünya üzerinde yaşam tarzı en sıradışı olan ülkeler arasında yer almaktadır. Bu sebepten dolayı çok sayıda turist çeken ABD aynı zamanda geniş bir kültür ve endüstri merkezi olduğundan dolayı da pek çok kişi tarafından tercih edilir. ABD’nin politik konumu dolayısıyla günümüzde Amerikan İngilizcesi, İngiliz İngilizcesi’ne kıyasla daha çok tercih edilir bir hal almıştır. Bu sebepten dolayı da dil eğitimi konusunda ABD, İngiltere’ye kıyasla çok daha makul bir seçenek olacaktır.

ABD’deki öğretmenler eğitmenlik konusunda profesyonel bir disiplinden geçerler. Bu disiplin sayesinde de öğrencilerine kaliteli ve kusursuz bir dil eğitimini nasıl aktarmaları gerektiğini çok iyi bilirler. ABD’deki öğretmenlerin aynı zamanda en önemli avantajlarından birisi hepsinin ülkenin yerlisi olmasıdır. Bu da öğreneceğiniz İngilizce’nin aksansız ve pürüzsüz olmasına sebep olacak çok önemli bir detaydır.

ABD’de Dil Eğitimi Alınacak En İyi Okul Hangisidir?

ABD’de iyi bir dil eğitimi veren sayısız eğitim kurumu vardır ancak bu kurumlar arasından bir kurum öne çıkmaktadır: Kaplan International. Kaplan International, Amerika’da toplamda 18 tane şubesi olan dil okullarını içerisinde bulunduran global bir dil merkezidir. Sadece ABD’de değil aynı zamanda dünyanın önemli ülkelerinde de şubeleri bulunan kurum bu sayede ülkele rötesi bir prestij kazanmıştır.

Kaplan International Dil Okulu; Seattle, Golden West, Los Angeles, Miami ve New York gibi önemli merkezlerde şubeleri bulunan bir dil okuludur. Ve bu sayede kurumun öğrencileri eyaletler arası seyahat etme fırsatına da erişmektedirler.

Kaplan International, dünyadaki hemen hemen her ülkenin vatandaşlarından oluşan bir öğrenci portfoyüne sahiptir. Bu sebepten dolayı da bu okulda eğitim gören kişiler sadece kaliteli bir ortamda bulunmakla kalmaz farklı kültürleri de yakından tanırlar. Teknolojik ilerlemenin ve çeşitliliğin bol olduğu bir eğitim popülasyonunun ve akademik mükemmeliyetin parola edinildiği Kaplan International, Amerika’da kusursuz bir dil eğitimi alabileceğiniz kurumların arasında ilk sırada yer almaktadır.

Dünyanın en mükemmel dil okullarından birinde kusursuz ve kalifiye bir dil eğitimi almak için İzmir, Ankara ve İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek, özellikle dil eğitimi konusunda üstün yetenekleri ve başarıları olan eğitim danışmanlarımız ile yüz yüze görüşebilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız