DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Konaklama Desteği
Konaklama Desteği

Eğitim süreniz boyunca konaklayacağınız yere ve daha sonra dilerseniz farklı konaklama tercihlerinize yardımcı olacağız.

Devamı
İngilizce'yi Anavatanında Öğrenin: International House Londra

İngilizce'nin anavatanı olan İngiltere'de dil eğitimi almak ister miydiniz? International House Londra bu konuda eğitim alabileceğiniz en iyi dil okullarından biridir. Dünya'nın en kalifiye dil okullarını bünyesinde barındıran Londra ise, kozmopolit yapısı ve eğlenceli şehir hayatı ile, eğitim alınacak en keyifli şehirlerin başında gelmektedir. I.H.L dil okulu bu keyifli şehrin en güzel yerinde yer almaktadır.

İngiltere’nin ve Birleşik Krallık’ın başkenti olan  Londra, Avrupa’nın kalbidir diyebiliriz. Ayrıca Avrupa’nın ve dünyanın en önemli iş, ticaret ve finans merkezlerinden biridir. Kültür ve sanat etkinlikleri bakımından da bir hayli çeşitli olanaklar sunan şehir, yurtdışında dil eğitimi almak isteyenlerin uğrak noktalarındandır.

İngilizce En İyi Londra'da Öğrenilir!

Anadilinin İngilizce olduğu İngiltere, saygın ve uluslararası geçerliliğe sahip kurumları bünyesinde barındırması ile ün salmıştır. Modern eğitim metodlarının eğitime dahil edildiği bu saygın kurumlar, dünyanın pek çok yerinden öğrenciye de ev sahipliği yapmaktadır. Londra'da pek çok dil okulu ve dil kursu bulabilirsiniz. Bunlardan en önemlisi ve dünyaca tanınanı ise  International House Londra'dır.

International House Londra Hakkında

Londra’nın tam kalbinde bulunan IH Londra, kalifiye ekipmanlarla donatılmış olup alanında en iyi niteliklere sahip saygın eğitmenler ile İngilizce'yi kusursuz bir şekilde öğretmektedir. Okul, saygın öğretmenlerin hizmet verdiği son derece dinamik ve kültürel çeşitlilik arz eden bir atmosfere sahiptir. Ayrıca Berlin ve Barcelona gibi Avrupa’nın pek çok farklı şehrindeki kampüsleri ile de eğitim hayatına devam etmektedir. Her yıl dünyanın çeşitli  ülkelerinden gelen 8.000’den fazla öğrenci, International House Londra’nın sunduğu birbirinden özel eğitim  programlarında dil eğitimi almaktadır. Yurtdışında İngilizce öğrenmek isteyen kişilerin mutlaka tercih etmesi gereken okul, modern sınıf ve derslikleri ile de dikkat çekmektedir.

25 saate yakın Genel İngilizce öğrenebileceğiniz okulun fiyatları haftalık 255 Euro civarından başlamaktadır. Eğitim süresi boyunca bu fiyat değişiklik gösterebilmektedir. Dil eğitiminizi tamamladığınız zaman, uluslararası geçerliliğe sahip bir sertifika ile kariyerinize ya da mevcuttaki işinize parlak bir yatırım yapabilirsiniz.

Yabancı dil, en iyi yurtdışında öğrenilmektedir. Türkiye'de yabancı dilinizi pratik etme imkanına fazla sahip olamadığınız için, başka bir ülkede alacağınız eğitim sizi her açıdan daha donanımlı yapacaktır. Avrupa'nın en iyi dil okulları hakkında daha detaylı bilgi almak ve kayıt olmak için İzmir, Ankara ve İstanbul şubelerimizi ziyaret ederek, dil eğitimi konusunda kendini geliştirmiş uzman eğitim danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız