DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Kariyer Danışmanlığı
Kariyer Danışmanlığı

Doğru meslek ve doğru ülke tercihi yapmanız için danışmanlarımız ile buradayız.

Devamı
İngilizceyi İngiltere'de Öğrenmek İster Misin?

Bugün artık uluslararası pek çok olgunun ve etkileşimin iletişim kaynağı olan dünya dili İngilizceyi, İngiltere’de öğrenmek ister miydiniz? Cevabınız evet ise, yazımızı dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz.

 

Birleşik Krallık’ta yer alan ve dünyanın önde gelen, gelişmiş ülkelerinden biri olan İngiltere; yaşam standartları ve koşullarının yüksek olmasından dolayı elbette eğitim alanında da çok köklü ve sistematik birçok eğitim kurumuna; üniversiteye ve dil okuluna ev sahipliği yapar.

 

İngiltere bugün, yurtdışında dil eğitimi almak isteyen pek çok insanın göz bebeğidir diyebiliriz. Dünyanın neredeyse her ülkesinden öğrenci ve turist çeken İngiltere, uluslararası platformlarda oldukça kaliteli ve geçerliliğe sahip dil eğitimiyle dünyaca ünlü dil okulları arasında nam salmıştır. Yabancı dil öğrenmenin ve her şeyden önemlisi İngilizce’yi dünyanın en başarılı okullarına sahip olan bir ülkede öğreniyor olmanın pek çok avantajı olduğunu söylememek yersiz olacaktır. Ayrıca bu denli kaliteli bir dil eğitimi alıyor olmak, size kendinizi geliştirebileceğiniz birçok alan için başarılı bir şekilde hazırlanmanın yolunu açacaktır.

 

Elbette İngiltere, İngilizcenin anavatanı olmasından dolayı, onu en doğru şekilde öğrenebiliyor olmanın kapısını ardına kadar aralayacaktır. İngilizceyi en doğru ve en kaliteli şekilde öğreniyor olmanın şansını yakalayabileceğiniz İngiltere’de sayısız dil okulları arasından özellikle dikkat çekmek istediğimiz birkaç okul sıralayacak olursak, bunlardan ilki Kaplan International Dil Okullarıdır. Burada son derece profesyonel ve prestijli bir dil eğitimi alacak, vizyon sahibi ve kaliteli eğitmenleri ile İngilizce’yi yerinde ve doğru bir şekilde öğrenebiliyor olmanın tadına varacaksınız.

 

Görkemli mimarisi ve seyrine doyamayacağınız yapılarının yanı sıra, adeta dünyanın en başarılı üniversitelerine de ev sahipliği yapan Oxford’da bulunan Oxford English Academy ise size harika bir dil eğitimi ve Uluslararası Kolejlere Yönelik Akreditasyon Servisi (ASIC) ile  geniş bir yelpazede uluslararası eğitim imkanı sunacaktır.

 

Modern sınıfları, dil eğitimi alanında uzman ve kendini her konuda yetiştirmiş akademik kadrosu ile Britannia English Academy, bir diğer kalifiye dil okullarından sadece biridir. Genel İngilizceden özel derslere kadar pek çok eğitim programına sahiptir.

 

Bünyesinde daha pek çok dil okulunu barındıran İngiltere tüm bu donanımlı eğitim sisteminin yanı sıra, İngiliz kültürüne dair birçok şeyi de yerinde görme, tatma imkanı sağlayacaktır. Unutmayın, yurtdışına sadece eğitim görmeye ya da dil öğrenmeye gitmiyorsunuz. Her anlamda kendinizi geliştirebileceğiniz çok sayıda alternatifi de değerlendirerek, gerek üniversite hayatınız için gerekse iş hayatınız için kendinizi çok yönlü bir şekilde hazırlamalısınız.

 

Yurtdışında eğitim, yurtdışında dil eğitimi ve İngiltere’de İngilizce öğrenimi gibi pek çok konuda yardım alabileceğiniz Draft Yurtdışı Eğitim’in İstanbul, İzmir ve Ankara ofislerindeki donanımlı eğitim danışmanlarıyla görüşerek, sizin için en kalifiye dil okulunu belirleyebilir, aklınıza takılabilecek her türlü sorunun yanıtını alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız