DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Acil Durumlarda Destek
Acil Durumlarda Destek

Sağlık ve güvenlik gibi acil durumlar için 7/24 yanınızdayız.

Devamı
İngilizceyi İngiltere’nin En İyi Dil Okullarında Öğrenin!

Son elli yılda önemi giderek artan ve adeta bir “dünya dili” haline gelen İngilizceyi iyi bilmek artık neredeyse bir zorunluluk. Özellikle internetin yaygınlaşmasıyla da her geçen gün önemini artıran İngilizce, neredeyse her alanda dünyadaki son gelişmeleri takip etmek ve her zaman bir adım önde olmak açısından son derece önemlidir. Örneğin, akademik kariyer düşünenler, uluslararası yayınları takip edip alanlarında yeni bilgiler üretebilmek için iyi İngilizce bilgisine ihtiyaç duyarken, iş dünyasında kariyer yapmak isteyenler ise kariyerlerinin her basamağında küresel iş dünyasındaki gelişmelere adapte olabilmek ve bu gelişmeler karşısında daha iyi pozisyon alabilmek için bu gereklilikle karşı karşıya kalır.

Bir dili öğrenmenin kuşkusuz pek çok yolu vardır. Ancak bu konuda neredeyse tüm dünya tarafından kabul edilen bir gerçekten söz edebiliriz: Yabancı dil öğrenmenin en iyi ve en hızlı yollarından biri, o dilin konuşulduğu ülkede zaman geçirerek öğrenilen dile maruz kalmaktır. Dolayısıyla yurtdışında dil eğitimi almak bu anlamda çok iyi bir tercihtir.

Bu gerçek göz önüne alındığında, eğer İngilizce eğitimi almayı planlıyorsanız, tercih edebileceğiniz ülkelerin başında İngiltere gelir. İngiltere, İngilizcenin doğup geliştiği ve en güzel ürünlerini verdiği topraklar olmanın yanı sıra, son derece köklü yabancı dil eğitimi geleneğiyle dünyanın en kaliteli dil okullarına ev sahipliği yapmaktadır. Aynı zamanda, dünyanın en kozmopolit ülkelerinden biri olan İngiltere’de eğitim alırken dünyanın her yerinden yepyeni dostlar kazanabilir, farklı kültürleri yakından tanıma fırsatı bularak vizyonunuzu genişletebilirsiniz. Başkent Londra’da 300’den fazla dilin konuşulması bu durumu en iyi yansıtan gerçeklerden biridir!

İngiltere’de dil eğitimi almayı düşünüyorsanız, dünyaca ünlü Kaplan International Dil Okulları, LSI, Oxford English Academy, Britannia English Academy, International House ve The English Studio gibi birbirinden kaliteli partnerlerimizi tercih edebilirsiniz. Özellikle Kaplan ve LSI kuruluşlarının İngiltere ve Galler genelinde onlarca kaliteli dil okulu bulunmakta olup hepsi en yetkin uluslararası kuruluşlar tarafından akredite edilmiştir. Oxford English Academy ve Britannia English Academy gibi dil okullarında ise daha butik ve bireysel bir anlayışla hizmet verilmektedir. İngiltere’de isterseniz Londra gibi kozmopolit şehirlerde, isterseniz yemyeşil Galler bölgesinde veya huzurlu sahil kentlerinde dil eğitimi alabilirsiniz. 

İngiltere’de dil eğitimi alabileceğiniz okullar hakkında daha fazla bilgi almak için web sitemizin ilgili sayfalarını ziyaret edebilir, dilerseniz alanında uzman danışmanlarımızla irtibata geçerek merak ettiğiniz tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza ve isteklerinize uygun bir program bulacağımıza eminiz!

İngiltere’de dil eğitimi alarak geleceğiniz için büyük bir yatırım yapmayı düşünüyorsanız, Draft Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ayrıcalığıyla size özel tekliflerimizi kaçırmayın! 

Bize Ankara, İstanbul veya İzmir ofislerimizden ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız