DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Konaklama Desteği
Konaklama Desteği

Eğitim süreniz boyunca konaklayacağınız yere ve daha sonra dilerseniz farklı konaklama tercihlerinize yardımcı olacağız.

Devamı
İngiltere'de Dil Eğitimi

Herkes her yerde İngilizce konuşuyor ve öğretiyor. Fakat hiç kimse bu dili İngilizler gibi konuşamıyor veya yazamıyor değil mi? Yabancı dil kursu bulmak istiyor ve dil eğitiminizi İngilizlerden mi almak istiyorsunuz? Dalgalı denizleri seyredip, sonbahar rüzgarını yüzünüzde hissetmeyi mi seviyorsunuz? O zaman harika, İngiltere’de dil eğitiminizi en kaliteli okullarda, dilin doğduğu bu ülkede, dünyaca saygı gören köklü akademik kurumlarda alın! 

Akademik faaliyet geçmişiyle tüm dünyadaki standartları belirlemiş bir ülke olan İngiltere, dünyanın en büyük kütüphanesini barındırıyor. British Library’nin içindeki 170 milyonluk arşivde dil bilgilerinizi geliştirebilir ve başka hiçbir yerde okumayacağınız kitapları okuyabilirsiniz. Ayrıca yabancı öğrenci ve göçmen alımı konusunda olumlu bir ülke olan İngiltere’de yaşama adapte olmak, sizinle birlikte orada bulunan milyonlarca yabancı öğrenciyle birlikte hiç de zor değil. Zengin sosyal ve kültürel yaşamı ve taşıdığı tarihi mirasla İngiltere’de eşsiz bir yaşam ve eğitim deneyimi sizleri bekliyor.

Anglo Continental Dil Okulu

Okul İngiltere’nin güney sahilinde Bournemouth isimli kentte yer alıyor. Özellikle 18 yaşın altındaki çocuk ve gençlere kaliteli dil eğitimi veren bir yaz okuludur. Anglo yaz kamplarında öğrenciler, güvenli ve ilgi çekici bir ortamda İngilizce öğrenir, kelime dağarcıklarını zenginleştirerek İngilizce dil becerilerini geliştirir ve girecekleri İngilizce sınavlarına yönelik çalışmalar yaparlar. Ayrıca, dil öğrenirken bağımsız öğrenme stratejileri geliştirme fırsatı bularak İngilizce konuşulan kültürleri daha yakından tanıma fırsatı bulur ve dünyanın dört bir yanından yeni arkadaşlar edinirler. 

Britannia English Academy

En modern imkanlara sahip bu kaliteli okul Manchester şehrinde bulunmaktadır. Genel İngilizce, Konuşma Dersleri, Bire-Bir Dersler, FCE, CAE, IELTS gibi Sınav Hazırlık Kursları ve İş İngilizcesi gibi alanlarda eğitim verilmektedir. İngiltere’nin en sevilen şehirlerinden Manchester’da eğitim alırken, BEA’nın sunduğu ders dışı etkinliklerde İngilizcenizi geliştirmenin yanı sıra çok eğlenebilirsiniz! BEA’nın sunduğu ders dışı etkinlikler arasında York, Liverpool, Chester, Lake District, Kuzey Galler gibi muhteşem yerlere seyahatlerin yanı sıra Bachata dans kursu ve Konuşma Kulübü gibi etkinlikler de bulunur.

Wimbledon School of English

2019 British Council teftişinde 15/15 yaparak EL Gazette tarafından "Centre of Excellence" ödülüne layık görülmüş ve Birleşik Krallık'ta 1 numaralı dil okulu seçilmiştir. WSE'de İngilizce dil kursları çok çeşitli; Genel İngilizce'den başlayarak İş İngilizcesi, Cambridge İngilizce Sınavı'na hazırlık kursu, IELTS sınavına hazırlık kursu, mesleki kurslar olarak Hukuk İngilizcesi ve Tıbbi İngilizce, sosyal bir tecrübe için İngilizce ve Kültür: Londra Deneyimi ve daha pek çok şey arasından seçim yapabilirsiniz.

Avrupa’da İngilizce dil kursu arayışınızda danışmanlık için bize ulaşın. Uzman eğitim danışmanlarımız sizlere bu çabanıza, hayalinizdeki dil eğitimini bulmanız için yardımcı olsun. Online iletişim formumuzu doldurarak bizlerle iletişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız