DRAFT BLOG

İngiltere'de Kaliteli Ve Prestijli Bir İngilizce Eğitim Almak İster Miydiniz?

İngilizce'nin ev sahibi ülkelerinden biri olan İngiltere; eşsiz dil okulları, kaliteli İngilizce kursları ve harika olanakları ile dil eğitimini yabancı bir ülkede almak isteyenler için oldukça ideal bir ülkedir. 2016 yılının verilerine göre İngiltere’de eğitim alan yabancı öğrenci sayısı 442.375’tir. Oxford Üniversitesi, Cambridge Üniversitesi gibi dünyanın en iyi üniversitelerinin yanı sıra çok kaliteli ve başarılı dil okullarına da ev sahipliği yapıyor olması İngiltere’yi eğitim için tercih edilen ülke yapmaktadır. Peki hangi dil okullarını tercih etmelisiniz?

Anglo Continental Dil Okulu
İngiltere’nin güneyindeki şirin sahil kenti Bournemouth kentinde bulunan Anglo Dil Okulu, özellikle 18 yaşın altındaki çocuk ve gençlere (10-17 yaş grubu) yaz dönemlerinde eğitim veren bir dil okuludur. Birleşik Krallık’ta İngilizce öğretimi için British Council akreditasyonuna sahip olup Anglo ekibi özellikle yabancı dil olarak İngilizce eğitimi ve açık hava etkinlikleri alanlarında hizmet vermektedir. Anglo Dil Okulu’nda sunulan yaz kursları, Temmuz ve Ağustos döneminde iki ila dört haftalık sürelerde düzenlenmekte olup Birleşik Krallık, ABD ve İrlanda’da özenle seçilen üniversite ve kolejlerin kampüslerinde verilmektedir. Anglo Dil Okulu; cazip ve kaliteli eğitim programlarını uygun fiyatlarla sunmaya odaklanan ve hepsinden önemlisi, yabancı dil öğrenmenin son derece eğlenceli bir süreç olduğu anlayışıyla hizmet veren, nitelikli bir eğitim kurumudur.

Britannia English Academy
Manchester’da bulunan Britannia English Academy, son derece modern imkanlarla donatılmış bağımsız bir İngilizce dil eğitim kurumudur. BEA’da Genel İngilizce, Konuşma Dersleri, Bire-Bir Dersler, FCE, CAE, IELTS gibi Sınav Hazırlık Kursları ve İş İngilizcesi gibi alanlarda eğitim verilmektedir. Yüksek kalitede materyallerle donatılan BEA dersliklerinde en fazla 8 öğrenci eğitim görür, dolayısıyla çok hızlı öğreneceğinizden emin olabilirsiniz! BEA binasında tüm öğrencilerin kullanabileceği bir ortak alan bulunmakta olup burada soğuk su, kahve, süt, çay gibi içecekler ücretsizdir. BEA yönetimi, öğrencilerin konforlu ve rahat hissetmelerine büyük önem vermektedir. 

İngiltere'de kaliteli bir İngilizce eğitimi almak ve kayıt yaptırmak için uzman eğitim danışmanlarımız ile yüz yüze görüşebilirsiniz. İzmir, Ankara ve İstanbul ofislerimizi ziyaret etmeyi unutmayın.
 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız