DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Kariyer Danışmanlığı
Kariyer Danışmanlığı

Doğru meslek ve doğru ülke tercihi yapmanız için danışmanlarımız ile buradayız.

Devamı
İngiltere'de Uygun Dil Paketleri İle Dil Eğitimi Fırsatı

Dünyanın en saygın ülkelerinden biri olan İngiltere bugün hem dil eğitimi hem de üniversite eğitimi açısından oldukça saygın bir ülkedir. Anadilin İngilizce olduğu ülkede İngilizce eğitimi alıyor olmak elbette pek çok açıdan avantajlı bir durumdur. Zira bu sayede dilinizi kısa sürede hızla geliştirebilir ve vizyonunuzu genişletebilirsiniz. Ayrıca İngiltere'de bulunan dil okulları dünyanın en iyi kurumları olup uluslararası arenada sözü geçen okullardır. Eğer İngiltere'de uygun dil paketleri ile dil eğitimi almak istiyorsanız yazımızı dikkatlice okumanızda fayda var.

Dünyadaki en yaygın dil olan İngilizcenin doğum yeri olan İngiltere, bu sebepten dolayı şüphesiz ki gezegendeki en iyi İngilizce dil eğitimini veren ülkedir. Asil İngiliz aksanının çıkış noktası olan ve İngilizceyi en ince ayrıntılarıyla öğrenmenizi sağlayacak dil programları sunan İngiltere’de alınacak bir dil eğitimi ana dili İngilizce olan diğer ülkelere kıyasla çok daha ileri bir seviyededir. Bunun dışında doğdukları andan itibaren İngiliz İngilizcesi konuşmaya başlamış bir nüfus ile pratik yapma fırsatına erişebileceğiniz bir dil eğitimi sunan İngiltere’de bu sayede kusursuz bir eğitim alabilirsiniz.

Uygun Fiyatlarla Dil Eğitimleri

İngiltere’de böylesine kaliteli bir dil eğitiminin alınabileceği okulların başında ise ülkenin görkemli başkenti Londra’da bulunan LSI Londra gelmektedir. Öğrencilerine görsellik, bilgi ve seyahat konularında da sayısız seçenek sunan LSI Londra şehrin en zengin semtlerinden birisi olan Hampstead’de konumlanmıştır. Şehrin en göz alıcı muhitlerine sadece 20 dakikalık bir mesafede bulunan LSI Londra, Cambridge ve TOEFL gibi uluslararası tanınırlık sahibi olan sınavlara yönelik hazırlık programlarıyla beraber ESL ve EFL programlarına yönelik bir eğitim de sunmaktadır. LSI Londra’nın dışında dünyanın en iyi üniversitesi olan Oxford Üniversitesi’nin bulunduğu Oxford kentinde konumlanmış Oxford English Academy de İngiltere’de adını duyurmuş dil okullarından birisidir.

Bu iki okullarda alınabilecek standart eğitimin üzerinde bir yoğunluğa sahip kusursuz bir İngilizce eğitiminin maddi bedeli ESL’de haftalık 240 Sterlin’den başlamaktadır. Bu fiyat Oxford English Academy’de ise haftalık 225 Sterlin’e düşmektedir. Her koşulda bu iki okuldan birisine yönelik bir tercih sizin dünya çapında verilebilecek en iyi yurt dışındaki İngilizce eğitimini almanızı sağlayacak son derece isabetli bir seçimdir.

Yurt dışında dil eğitimi almak ve dil okullarımız hakkında daha detaylı bilgi edinmek için İzmir, Ankara ve İstanbul'da bulunan ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız