DRAFT BLOG

İngiltere'nin En İyi Dil Okulları:  Eurocentres Greenwich

Uluslararası pek çok olgunun temelinde yatan İngilizce yurtdışında dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin aklına gelen ilk tercihtir. Rüştünü dünya çapında ıspat etmiş olan bu dil artık pek çok saygın iş yerinin eleman arama standartlarının başında gelmektedir. Her anlamda bir dünya dili haline gelmiş olan İngilizce’nin en iyi eğitiminin alınacağı yer ise haliyle bu dilin doğum yeri olan İngiltere’dir. Bünyesinde, en iyi dil okullarını barındıran İngiltere, yurtdışında dil eğitimi konusunda diğer ülkelere göre de açık ara öndedir.

Birleşik Krallık bünyesinde yer alan ve dünyanın en gelişmiş ülkelerinden birisi olan İngiltere yüksek yaşam standartları dolayısıyla eğitim alanında da çok köklü ve sistematik sayısız eğitim kurumuna ve dil okuluna ev sahipliği yapmaktadır. Yurtdışında dil eğitimi almak isteyen çok sayıda insanın göz bebeği olan İngiltere dünyanın neredeyse her ülkesinden öğrenci ve turist çekmektedir. Uluslararası alanda da oldukça kaliteli ve geçerliliğe sahip olan bir dil eğitimi veren İngiltere, dünyaca ünlü dil okullarıyla adını duyurmuştur. 

Yabancı dil öğrenme ve her şeyden önemlisi İngilizce’yi dünyanın en başarılı okullarına sahip olan bir ülkede deneyimleme fırsatını sunan İngiltere’de alınacak bir dil eğitiminin sağladığı avantajlar saymakla bitmemektedir. Böylesine kalifiye bir dil eğitimi almak size kendinizi geliştirebileceğiniz iş ve kültür odaklı pek çok alanda başarılı bir temel oluşturmanızın yolunu açacaktır.

İngilizcenin anavatanı olmasından dolayı onu en doğru şekilde öğreneceğiniz ülke olan İngiltere’deki en başarılı dil okulları arasında dikkati Eurocentres Greenwich çekmektedir. Eltham Sarayı’nın yanı başındaki yemyeşil bir Londra banliyösünde bulunan okulun yakınlarındaki Eltham High Street öğrencilere alışveriş yapabilecekleri çeşitli dükkan ve farklı restoranları sunmaktadır. Öğrenciler bu okulda derslerine bölgenin sakinliği dolayısıyla çok daha iyi bir şekilde odaklanabilirler ancak Londra’nın merkezi de bu prestijli eğitim kurumunun sadece 25 dakika uzağındadır. Britanya’nın en büyük resmi IELTS merkezlerinden birisi olan okul kuvvetli teknolojik imkanlara ve güçlü bir öğretmen kadrosuna sahiptir.

Eurocentres Greenwich verdiği uluslararası kalitedeki dil eğitiminin yanı sıra öğrencilere sunduğu zengin konaklama imkanları sayesinde de sık sık tercih edilmektedir. İngiliz bir ailenin yanında kalarak hem köklü İngiliz kültürüne daha kolay adapte olma şansına erişebilir hem de sıcak bir aile ortamının getirdiği tüm samimiyeti ve konforu deneyimleme fırsatı edinebilirsiniz. Bireysel özgürlüğünüzün tadını çıkaracağınız öğrenci rezidansları ise size hem diğer öğrencilerle kaynaşma fırsatı sunacak hem de bir yetişkinin yaşantısının tüm hatlarını İngilizce’yi İngiltere’nin en iyi dil okulunda öğrenirken deneyimlerinizi sağlayarak dünya hakkında bambaşka bir deneyim edinmenize kapı aralayacaktır. Aile yanında kalma ve öğrenci rezidanslarının yanı sıra Greenwich bölgesinde bulunan uygun maliyetli hostellerde de kalabilir ve çok kültürlü bir ortamda yaşamayı deneyimleyerek ufkunuzu genişletebilirsiniz.

İngiltere’nin en iyi dil okullarına kayıt yaptırmak ve detaylı bilgi almak için Draft Yurtdışı Eğitim’in İzmir, Ankara ve İstanbul’da bulunan ofislerini ziyaret edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız