DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Staj Desteği
Staj Desteği

Yurt dışına ister üniversite eğitimi ile isterseniz dil eğitimi ile gidin; tüm staj fırsatlarını sizinle paylaşacağız.

Devamı
İrlanda'da Dil Eğitimi Alırken Para Kazanmak İster Miydiniz?

Masalsı sokakları, kendine özgü kültürü, sıcakkanlı insanları ile İrlanda; Avrupa'nın en gözde ülkelerinden biridir. Kaliteli ve prestijli dil okulları ile adından sıkça söz ettiren İrlanda, dil eğitimi almak isteyenler için ideal bir tercihtir. İrlanda, yurt dışı dil eğitimine önem veren ülkelerden biridir. İngilizcenin yoğun konuşulmasının da beraberinde getirdiği bir avantaj olarak, dünyanın en iyi dil okullarına ev sahipliği yapmaktadır. Her yıl, dünyanın her yerinden binlerce öğrenci uzun veya kısa süreli dil kurslarına katılmak için İrlanda’ya seyahat etmektedir. Peki İrlanda'da dil eğitimi alırken para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz?

İrlanda'da Çalışma Fırsatı
İrlanda, ulusal politikası gereği, dil eğitimi alan öğrencilere haftalık 20 saat çalışma izni veren ülkelerden biridir. Asgari ücretin saatlik 15€ civarında olduğu İrlanda’da, haftada 20 saat çalışarak İngilizcenizi geliştirirken pek çok ihtiyacınızı karşılayacak parayı kazanmanız mümkün. Akademik yılda verilen part-time çalışma izninin yanı sıra, İrlanda’nın Work and Study programı, öğrencilere sömestrlarda ve yaz tatillerinde full-time çalışma izni de sağlamaktadır. Yani, dönem içerisinde kazandığınız paranın iki katını, yaz ve sömestr tatillerinde kazanabilirsiniz. Eğitiminin kalitesiyle ufkunuzu açacak ve Avrupa standartlarındaki çalışma şartları ile size iş yapmayı sevdirecek, benimsetecek ve böylelikle de sizi eğitim hayatınızdan sonraki safhaya hazırlayacak olan ülkede ister dil, ister üniversite eğitimi almak, yurt dışında eğitim almak isteyen her öğrenci için bir ayrıcalık teşkil etmektedir.

Peki İranda'nın En Kaliteli Dil Okulları Hangileridir?
Ülkede bir çok kaliteli dil okulu bulunmaktadır. ISE: International School of English Dublin bu kurumların başında gelmektedir. İrlanda’nın muhteşem güzellikteki başkenti Dublin’de bulunan International School of English, uluslararası yabancı dil eğitiminde en yüksek standartları sağlamayı hedefleyen, yüksek kaliteli ve profesyonel bir dil okuludur. 1997’den beri faaliyetlerini başarıyla yürütmektedir. Kurumda öğrencilerin kişisel hedeflerine yaklaşırken geçirdikleri zamanı hatırlanır ve değerli kılmaya odaklanan güçlü bir Öğrenci Yönetimi ekibi bulunmaktadır. ISE bünyesindeki tecrübeli ve kalifiye öğretmenler, dostane ve profesyonel bir dil öğrenim deneyimi yaşamanızı sağlarlar. Son derece dinamik geçen derslerde öğrencilerin ilerlemesine ve İngilizce becerilerinin gelişmesine büyük önem verilir. Bu doğrultuda, öğrencilere 6 haftada bir ilerleme testleri uygulanarak geliştikleri alanlar ve gelişmeye açık yönleri tespit edilir ve program bu noktalara göre ayarlanır.

İrlanda'da kaliteli bir dil eğitimi alırken para kazanmak için uzman eğitim danışmanlarımız ile İstanbul, İzmir ve Ankara ofislerimizde yüz yüze görüşebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız