DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Staj Desteği
Staj Desteği

Yurt dışına ister üniversite eğitimi ile isterseniz dil eğitimi ile gidin; tüm staj fırsatlarını sizinle paylaşacağız.

Devamı
İrlanda'da Dil Eğitimi Ücretleri

Zengin tarihi, mükemmel doğası ve İngiltere’ye yakınlığı ile bilinen bir ada ülkesi olan İrlanda, dünyanın dört bir yanından gelen yabancı öğrencileri hem yüksek öğrenim kurumları hem de dil okullarında ağırlamasıyla bilinen bir ülkedir. Bu ülkenin ekonomik, turistik ve kültürel kalbi olan Dublin şehrinde pek çok kaliteli dil okulu bulunmaktadır. Fantastik bir atmosfere sahip olan Dublin şehri sunduğu doğal güzellikler ve hareketli yaşantısıyla huzur veren bir atmosferi eğlenceli bir yaşam biçimiyle birleştirmektedir.

Dünyadaki en geniş ağlardan birisine sahip olan dil okulları arasında ilk sırayı başka hiçbir okula kaptırmamış Kaplan International’ın da bu güzel şehirde bir şubesi bulunmaktadır ve bu şube bünyesinde dil eğitimi alan öğrencilerin %98’i tarafından sık sık tavsiye edilmektedir. Modern derslikleri ve diğer dil okullarına parmak ısırtan gelişmiş müfredatı ile tanınan Kaplan International Dublin yaklaşık 53 farklı ülkeden öğrenci ağırlayan bir dil okuludur. Kaplan International Dublin’de alınacak bir dil eğitiminin fiyatları 4 haftalık bir program için 2000 Euro civarı bir ücrete sabitlenmiştir.

Dublin’de bulunan bir başka kaliteli dil okulu olan International School of English ise 1997 yılından beri dil eğitimi vermekte olup kurulduğu günden bugüne standartlarını giderek daha yüksek bir çizgiye çekmeyi başarmıştır. Müthiş bir eğitmen kadrosuna sahip olan bu okulda alınabilecek bir dil eğitimi sizi İngilizcenin en ince detaylarına hakim kılacak ve bu sayede rakiplerinizden fersahlarca ileride olmanızı sağlayacaktır. International School of English’te alınacak bir İngilizce eğitiminin fiyatları ise 800 Euro’dan başlamaktadır.

Dublin’in merkezinde bulunan bir diğer dil okulu ise A1’den C1’e kadar her seviyede gelişkin bir eğitim vermesiyle adını duyurmuş Castleforbes College’dir. Avrupa’daki çoğu üniversitede geçerliliğe sahip olan ESOL/FCE sınavı için aracı bir kurum niteliğine sahip olan Castleforbes College, İrlanda’nın rakipsiz dil okullarından birisi olarak tanınmaktadır. Castleforbes College’de alınacak bir dil eğitiminin ücretleri 12 haftalık bir program bazında 1180 Euro’dan başlar. 

Dublin’e son derece yakın olan Shannon Nehri’nin çevresindeki Limerick şehrinde ise ülkenin en iyi dil okullarından birisi olarak adını duyurmuş olan Erin School of English, iş İngilizcesinden günlük İngilizceye kadar son derece kalifiye ve üst seviye bir İngilizce dil eğitimi veren ve sosyal aktiviteler açısından gayet zengin olan bir başka dil okuludur. Erin School of English’in kaliteli müfredatı ile alacağınız bir İngilizce dil eğitiminin fiyatları ise 18 haftalık bir kurs bazında 2550 Euro’ya denk düşmektedir.

İrlanda’da keyifli ve prestijli bir dil eğitimi almak için Draft Yurtdışı Eğitim’in İzmir, Ankara ve İstanbul’da bulunan ofislerini ziyaret edebilir ve eğitim danışmanlarımızla yüzyüze görüşerek İrlanda dil eğitimi sürecinizi başlatabilirsiniz. Draft Yurtdışı Eğitim’in avantajlı eğitim fırsatlarından yararlanmak için bizi tercih edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız