DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Staj Desteği
Staj Desteği

Yurt dışına ister üniversite eğitimi ile isterseniz dil eğitimi ile gidin; tüm staj fırsatlarını sizinle paylaşacağız.

Devamı
İrlanda’da Dil Öğrenirken Euro Kazanın!

Yemyeşil kırları, ılıman iklimi, müziği, mutfağı ve Kelt efsaneleriyle bezeli köklü tarihiyle İrlanda, herkesin hayalini kurduğu muhteşem bir ülkedir. İngiltere’nin yanı başında yer alan İrlanda, İngiltere himayesinde geçirdiği uzun yıllar nedeniyle en yüksek İngilizce konuşma oranına sahip ülkelerden biri olup ülkede İrlandacadan daha çok İngilizce konuşulmaktadır.

 

İrlanda 1973 yılında Avrupa Birliği’ne üye olmuş, bu süreçten sonra yükselen bir grafik sergilemiştir. Geçmişinde pek çok ekonomik darboğazla ve güvenlik problemleriyle karşı karşıya gelmesine rağmen bugün son derece stabil bir görünüm çizmektedir.

 

İrlanda, yurtdışı dil eğitimine önem veren ülkelerden biridir. İngilizcenin yoğun konuşulmasının da beraberinde getirdiği bir avantaj olarak, dünyanın en iyi dil okullarına ev sahipliği yapmaktadır. Her yıl, dünyanın her yerinden binlerce öğrenci uzun veya kısa süreli dil kurslarına katılmak için İrlanda’ya seyahat etmektedir.

 

İrlanda’nın en iyi dil okulları çoğunlukla başkent Dublin’de yer almaktadır. Dublin aynı zamanda ülkenin ekonomik, turistik ve kültürel başkenti olarak görülebilir. Hem huzurlu hem de heyecan verici olmayı çok iyi başaran bu şehirde dil kursuna gitmenin önemli bir avantajı vardır: Dublin’de dil öğrenirken Euro kazanabilirsiniz!

 

İrlanda, ulusal politikası gereği, dil eğitimi alan öğrencilere haftalık 20 saat çalışma izni veren ülkelerden biridir. Asgari ücretin saatlik 9-10€ civarında olduğu İrlanda’da, haftada 20 saat çalışarak İngilizcenizi geliştirirken pek çok ihtiyacınızı karşılayacak parayı kazanmanız mümkün!

Dublin’de kaliteli dil eğitimi alabileceğiniz okulların başında, dünya çapında bir eğitim kurumu olan Linguaenglish Dublin gelmektedir. Linguaenglish Dublin, özel işletilen bir İngilizce dil okulu olup 8 yıldan uzun süredir Dublin’de İngilizce kursları düzenlemektedir. Yabancı dil olarak İngilizce eğitiminde uzman bir kurumdur. Linguaenglish Dublin kurumunun samimi ortamında kendinizi evinizde hissedersiniz.

Grafton Caddesi’nden 5 dakika uzaklıkta, güzel ve ferah bir binada yer alan Linguaenglish Dublin, geniş sınıflar, bir ortak alan ve kütüphane/bilgisayar odası sunuyor. Dersten sonra kahve içmek, sohbet etmek, İnternette gezinmek, DVD izlemek veya biraz daha çalışmak isterseniz ihtiyaç duyacağınız her şeyi bulabilirsiniz. Okul binasında öğrenciler için Wi-Fi hizmeti bulunmaktadır.

 

İrlanda’da dil eğitimi almak ve İrlanda’da çalışmak hakkında merak ettiklerinizi, uzman Draft Yurtdışı Eğitim danışmanlarımızla irtibata geçerek öğrenebilir, dilerseniz Ankara, İzmir veya İstanbul ofislerimizden randevu alarak ekibimizle yüz yüze görüşebilirsiniz. Telefon ve Canlı Destek hattımız üzerinden bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız