DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Staj Desteği
Staj Desteği

Yurt dışına ister üniversite eğitimi ile isterseniz dil eğitimi ile gidin; tüm staj fırsatlarını sizinle paylaşacağız.

Devamı
İrlanda'da Okumak: En Avantajlı Dil Okulları

1973 yılında Avrupa Birliği’ne üye olan İrlanda, geçmişten bugüne önemli atılımlar göstermiş bir ülkedir. Her yıl dünyanın pek çok yerinden yabancı öğrenci ağırlayan İrlanda dil eğitimine önem vermektedir.

Ülkenin ekonomik, turistik ve kültürel başkenti olan Dublin, çok sayıda kaliteli dil okuluna ev sahipliği yapmaktadır. Fantastik, macera dolu filmlerin çekildiği Dublin doğal güzellikleri ile birleşince hem huzurlu hem de heyecan verici bir atmosfer yaratmayı başarmaktadır. 

Dünyanın en geniş ağına sahip dil okullarından biri olan Kaplan International’ın İrlanda’nın başkenti Dublin’de bulunan şubesi öğrencilerin %98’i tarafından tavsiye edilen, yaklaşık 53 ülkeden öğrenci ağırlayan büyük ve başarılı bir dil okuludur. 

1997 yılında kurulduğu günden beri standartlarını hep daha yükseğe taşımayı hedefleyen International School of English yine başkent Dublin’de bulunan kalifiye ve sıcakkanlı eğitmen kadrosuna sahip ve öğrencinin keyifli vakit geçirmesine önem veren bir kurumdur. 

BBC tarafından yaşanacak en iyi başkent olarak seçilen Dublin’in merkezinde bulunan bir başka avantajlı ve kaliteli dil okulu olan Castleforbes College ise A1’den C1’e kadar her seviyede en iyi kalitede eğitim verilmektedir. Avrupa’daki hemen her üniversite ve eğitim kurumunda geçerliliği bulunan ESOL/FCE sınavı için aracı kurum olarak faaliyet gösteren Castleforbes, İrlanda’nın en iyi dil okullarından biridir. 

Dublin’e yakın bir mesafede bulunan, Shannon Nehri’ni çevreleyen Limerick şehrinde, adını ülkenin en iyi dil okulları arasına yazdıran Erin School of English, öğrencilerine üst seviye İngilizce eğitimi verirken aynı zamanda ülkenin eşsiz doğal güzelliklerinin de tadını çıkarma fırsatı sunmaktadır.

İrlanda’nın ön plana çıkan dil okulları hakkında ayrıntılı bilgi almak ve/veya kayıt yaptırmak isterseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. İsterseniz iletişim bilgilerimizi kullanarak bize telefon veya e-mail yoluyla ulaşabilir, isterseniz İzmir, Ankara ve İstanbul’da bulunan ofislerimizi ziyaret ederek alanlarında uzman ve deneyim sahibi danışmanlarımızla birebir görüşebilirsiniz.

Kariyerinizde olmazsa olmaz haline gelen yabancı dili, eşsiz güzelliğe sahip yepyeni bir ülkede yepyeni bir kültürü tanıyarak öğrenin. Draft Yurtdışı Eğitim kalitesiyle sunduğumuz seçenekleri gözden geçirmeden karar vermeyin. Bize Ankara, İstanbul veya İzmir ofislerimizden ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız