DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Konaklama Desteği
Konaklama Desteği

Eğitim süreniz boyunca konaklayacağınız yere ve daha sonra dilerseniz farklı konaklama tercihlerinize yardımcı olacağız.

Devamı
İrlanda Dublin'in En İyi Dil Okulları

Dünyaca ünlü tarihi yapıları, renkli festivalleri, kendine özgü yemekleri ve müzikleri ile turistlerin ve yurtdışında eğitim görmek isteyenlerin göz bebeği olan Dublin, İrlanda’nın ve Avrupa’nın en iyi dil okullarına ve eğitim merkezlerine ev sahipliği yapmaktadır.

 

İrlanda’nın başkenti ve en büyük şehri olan Dublin, Liffey Nehri’nin kıyısına kurulmuş olması sebebiyle kendisine hayran bıraktıran bir manzarayı da bünyesinde barındırır. Bu huzurlu ve keyifli manzara altında olan şehirde iyi ve sağlam bir dil eğitimi almak, yurtdışında dil eğitimi görmek isteyenlere ilgi çekici ve güzel atmosferler sunmaktadır.

 

Dil eğitimine fazlasıyla önem veren İrlanda, İngilizcenin çok yoğun bir şekilde konuşuluyor olmasından sebep, yurtdışında dil eğitimi almak isteyen öğrencilere partiği bol ve kaliteli bir dil eğitimi sunmaktadır. Özellikle Dublin’de bulunan dil okulları, başarıları ve kalitesiyle kendini kanıtlamıştır.

 

İrlanda ve özellikle Dublin’de dil eğitimi alıyor olmanın elbette çok fazla avantajı vardır. Bunlardan ilki kesinlikle kaliteli bir eğitim olanağı olduğu gibi, diğeri de dil eğitimi alırken bir yandan da Euro kazanabiliyor olmanızdır. İrlanda dil eğitimi alan öğrencilere, haftalık belli bir saat çalışma izni vererek öğrencilerin Euro kazanmalarını sağlamakta ve öğrenciye destek olmaktadır. Bu iki durum, yurtdışında dil eğitimi almak isteyenler için kaçınılmaz bir fırsat sunmaktadır demek yanlış olmayacaktır.

 

Güzelliği ve hayranlık verici atmosferiyle pek çok diziye ve filme konuk olan Dublin’in en iyi dil okullarından bahsetmek gerekirse bunlardan ilki hiç kuşkusuz Kaplan International Dublin Dil Okuludur. Kozmopolit bir şehir olan Dublin’de kurulmuş olan Kaplan International Dublin Dil Okulu, öğrencilerin %98’i tarafından en çok sevilen dil okullarından biri olmuştur. Dersliklerin modern, eğitimcilerinin çağdaş ve kaliteli olduğu dil okulu, bugün dünyanın pek çok yerinden öğrenciye dil eğitimi vermektedir. Kaplan International Dublin Dil Okulunda eğitim gören bir öğrencinin sertifikası CELTA veya eşdeğer sertifikalara göre düzenlendiği için, dil eğitimi açısından yüksek kalite arz etmektedir. Kaplan Uluslararası Dublin Dil Okulu, ACELS (İngilizce Dil Hizmetlerinin Akreditasyonu ve Koordinasyonu) tarafından akredite edilmiş olup, İrlanda’daki en iyi İngilizce dil okullarını temsil eden “Marketing English in Ireland” üyesidir. 

 

Dublin’in en iyi dil okullarından bir diğeri ise Erin School of English’dir. Şehrin göbeğinde yer alan dil okulu, derslere devam zorunluluğu bulundurduğu için İngilizce öğretmeyi bir şekilde misyon edinmiş ve bu doğrultuda öğrenciler yetiştirmeyi hedef belirlemiştir. Grup derslerin ve birebir derslerin beraber yürütüldüğü Erin School of English, kaliteli ve yüksek standartlı eğitimiyle, başarılı akademik dersler uygulamaktadır.

 

İrlanda, Dublin’de bu iki kaliteli dil okulundan başka, daha pek çok kaliteli dil okulu mevcuttur. Eğer siz de İrlanda’nın masalsı şehri Dublin’de kaliteli bir dil eğitimi almak istiyorsanız Draft Yurtdışı Eğitim’in İzmir, İstanbul ve Ankara ofislerini ziyaret ederek dil eğitiminin ilk adımını planlı bir şekilde atabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız