DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Burs Başvuruları
Burs Başvuruları

Okul, devlet veya gideceğiniz ülkeden alabileceğiniz tüm burslar ile ilgili yanınızdayız.

Devamı
İrlanda'nın En Avantajlı Dil Okulları

Masalsı sokakları, enteresan mimari yapıları ve kültürü ile İrlanda, kaliteli eğitim ve sunduğu kaliteli yaşam standartları, aynı zamanda da bünyesinde barındırdığı avantajlı dil okulları sayesinde yurtdışında dil eğitimi almak isteyenlerin oldukça rağbet gösterdiği bir ülkedir. Ülkenin en önemli turist ve eğitim merkezi olan başkent Dublin, pek çok kaliteli dil okuluna ev sahipliği yapmaktadır.

 

Dublin kaliteli dil okullarının yanı sıra, dünyanın en çok turist çeken şehirlerinden biri olmasıyla da pek çok sosyal aktiviteyi geniş bir yelpazede gerçekleştirebilme imkanı sunar. Özellikle İrlanda’nın kendine has müzikleriyle dolu olan sokakları pek çok festivali gerçekleştirerek, şehrin kendisini keyifli, yaşanılası ve görülesi bir yer haline getirir. Dublin’de ve İrlanda’da hiç sıkılmayacağınızı söylemek yersiz olmayacaktır. Çeşitliliğin ve canlılığın bol olduğu ülkede, mutlaka kendinize göre keyifli bir aktivite bulabileceksiniz.

 

Ayrıca yaşam maliyetlerinin İngiltere’ye kıyasla oldukça düşük olmasından dolayı çok daha rahat bir dil eğitimi imkanı sunar. Yurtdışında okumak, yurtdışında dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için en önemli şeylerden biri belki de eğitim sırasında yaşam maliyetlerini en minimum seviyede tutabilmektir. Dolayısıyla İrlanda size İngiltere’ye nazaran daha uygun bir eğitim imkanı tanımaktadır.

 

İngilizce’nin oldukça yoğun bir şekilde konuşulduğu bir ülke olmasından dolayı İrlanda, akıcı ve kolay bir şekilde dil öğrenimi sağlar. Akıcı ve kolay bir şekilde İngilizce öğrenirken bir yandan da iletişim problemi çekmeyeceksiniz demektir.

 

İrlanda’nın en avantajlı dil okullarına gelecek olursak bunlardan ilki Kaplan International Dil Okuludur. İrlanda’nın başkenti Dublin’de bulunan okul, deneyimli ve başarılı eğitimci kadrosuyla İrlanda’nın hem avantajlı hem de en iyi eğitimini veren okulları arasındadır.

 

International School of English ise İrlanda’nın bir diğer kaliteli ve avantajlı dil okullarından biridir. Dublin’de bulunan ve 1997 yılında kurulan okul, dünyanın pek çok farklı ülkesinden öğrenciye prestijli ve kaliteli bir dil eğitimi sunar.

 

İrlanda’nın en çok merak edilen ve en çok ziyaret edilen şehri Dublin’de bulunan bir diğer avantajlı ve kalifiye dil okulu ise, Castleforbes College’dır. Avrupa’nın neredeyse bütün üniversitelerinde geçerlilik gösteren  ESOL/FCE sınavı için de aracılık faaliyeti göstererek dil eğitimini uluslararası geçerliliğe sahip bir pozisyona ve niteliğe sokar.

 

İrlanda’da eğlenceli ve kültürel açıdan da oldukça dolu vakit geçirirken, bir yandan da hem avantajlı, hem de fazlasıyla kaliteli bir dil eğitimi almanız mümkündür. Saydığımız tüm okullar, avantajlarının yanı sıra profesyonel bir dil eğitimi almanızı sağlayacaktır.

 

Yurtdışında dil eğitimi almak, İrlanda’da dil öğrenimi görmek, İrlanda’nın diğer avantajlı dil okullarını öğrenebilmek için Draft Yurtdışı Eğitim’in İstanbul, İzmir ve Ankara’da bulunan ofislerini ziyaret edebillir, avantajlı ve kaliteli bir dil eğitiminin planlanmasını uzman ve deneyim sahibi danışmanlarla birlikte yapabilirsiniz. Vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçin, bu avantajlı fırsatları kaçırmayın.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız