DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Staj Desteği
Staj Desteği

Yurt dışına ister üniversite eğitimi ile isterseniz dil eğitimi ile gidin; tüm staj fırsatlarını sizinle paylaşacağız.

Devamı
İşinizi Bırakamıyor Eğitiminize Devam Etmek İstiyorsanız  Uzaktan Yüksek Lisans Eğitimi Sizi Bekliyor

Uzaktan eğitim; bugün yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da uygulanan bir eğitim modelidir. Özellikle halihazırda çalışan kişilerin ya da yurt dışına çıkamayacak durumda olanların tercih ettiği bir sistemdir. Eğer hem çalışıyor hem de kariyerinizi bir üst aşamaya taşımak istiyorsanız uzaktan öğrenim ile yüksek lisans yapma şansınız bulunmaktadır.

Uzaktan Eğitim İle Yüksek Lisans

Yalnızca vize ve final sınavlarını katılmaya gidip onun dışında evde, kafede veya internet bağlantısı olan herhangi bir yerde eğitim alarak diploma sahibi olma imkanı tanıyan uzaktan eğitim programlarına katılabileceğiniz en iyi okullar: Uluslararası Vizyon Üniversitesi ve Odessa Uluslararası Humanitarian Üniversitesi’dir.  Uluslararası Vizyon Üniversitesi, Makedonya’nın Gostivar şehrinde bulunan Türkçe eğitim veren bir kurumdur. Uluslararası Vizyon Üniversitesi’nden Mimarlık, Psikoloji, Hukuk, İktisat ve Bilişim Mühendisliği alanlarında eğitim alabilirsiniz. Odessa Uluslararası Humanitarian Üniversitesi ise Ukrayna’nın Odessa şehrinin merkezinde bulunan Bologna sürecinde 4. Seviye akreditasyona sahip büyük ve köklü bir okuldur. Eğitim dili İngilizce ve Rusça olan okuldan bilgisayar mühendisliği, dil bilim ve tercümanlık, ekonomi ve yaşam, hukuk ve ekonomi alanlarında eğitim alabilirsiniz.

Uzaktan Eğitim’in Avantajları

Uzaktan eğitimin pek çok avantajı vardır. Uzaktan eğitim sayesinde hem istediğiniz bölümü çalışarak okuyabilir hem de sınavlara katılmak dışında devam mecburiyeti olmadan zamanınızı istediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz. Yurt dışında uzaktan eğitim ile lisans ve yüksek lisans yapılan bölümlerden herhangi birini tercih etmeniz bunun için yeterlidir. Eğer bahsi geçen bölümlerde eğitim alma fırsatı bulursanız sınavlara gittiğinizde konaklama açısından avantajlı pek çok imkana ulaşabilirsiniz. Yurtlarda kalabileceğiniz gibi apartlar veya kiralık evlerde de uygun fiyatlara kalabilirsiniz.

Yurtdışında uzaktan yüksek lisans eğitimi almak için daha ayrıntılı bilgi istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzun yıllardır bu alanda güvenilir bir şirket olarak faaliyetlerini sürdüren Draft Yurtdışı Eğitim’in İzmir, İstanbul ve Ankara’da bulunan ofislerini ziyaret ederek deneyimli ve profesyonel danışman kadrosu ile görüşebilirsiniz. Dilerseniz online iletişim formundan da bizlere ulaşabilirsiniz. Hayallerinizi ertelemeyin, Draft Eğitim ayrıcalığı ile farkı yakalayın.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız