DRAFT BLOG

Tüm İspanya İçerikleri
Neden Yurtdışında Eğitim? (Draft Education)

Merhaba arkadaşlar, Yeni bir dil öğrenmek, dil bilginizi geliştirmek, yeni bir eğitim sistemine aşina olmak ve sizin gibi yurt dışından gelen yüzlerce yabancı öğrenci ile birlikte yeni kültürler tanımak, bu avantajlardan sadece bazıları...

Yurtdışında Mimarlık Eğitimi Almak

Sizlere dünyanın en popüler mesleklerinden biri olan Mimarlık eğitiminden bahsetmeye geldik.

İspanya'da Lisans Ve Yüksek Lisans Eğitimi: EU Business School

İspanya'da ve hatta Avrupa'da hem kaliteli hem de saygın bir lisans, yüksek lisans eğitimi almayı düşünüyorsanız, EU Business School size iyi bir referans olabilir. 1973 yılında kurulan EU Business School; Barselona, ​​Cenevre, Montreux, Münih ve online kampüsleri ile uluslararası nitelik taşıyan ve üst sıralarda yer alan bir işletme okuludur. Kurum bünyesinde İşletme, uluslararası iş, pazarlama, finans ve girişim programlarının yanı sıra, hazırlık, lisans, yüksek lisans ve doktora programları da sunulmaktadır. 

Okul Hakkında Önemli Bilgiler
EU Business School, 2015 senesinde İspanya Avrupa MBA Programları için düzenlenen Quacquarelli Symonds En İyi ROI sıralamasında, 46 kurum arasından kendisine 2. sırada yer bulmuştur. İsviçre'de gerçekleştirilen QS 200 Global İşletme Okulları Raporu sıralamasında ise 3. sırada kendine yer bularak başarısını uluslararası bir düzeye çıkarmıştır. İngilizce müfredatlı küçük ve dinamik sınıflarda eğitim verilmekte olup bu müfredatlar Kuzey Amerika ve Avrupa akademik müfredatlarının en iyilerini takip etmektedir. Hem kampüs içi hem de online eğitim imkanları mevcuttur. AB'nin sağladığı küresel ağa dahil olarak pragmatik bir işletme eğitimi yaklaşımıyla, öğrencileri günümüzün hızla gelişen ve küreselleşen iş dünyasında kariyer yapabilmeleri için hazırlamaktadır.

Lisans Ve Yüksek Lisans Eğitimi
Barselona, ​​Cenevre, Montreux ve Münih'teki EU kampüsleri arasında programlı transfer fırsatları sunulmaktadır. EU Business School'da aynı zamanda finans ve işletme ağırlıklı yüksek lisans programları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Halkla İlişkiler, Turizm İşletmeciliği gibi alanlarda da yüksek lisans programlarından birini seçebilirsiniz. EU Business School, 100'den fazla ülkeyi temsil eden çok kültürlü bir öğrenci profiline ve 26.000 kişilik bir mezun ağına sahiptir. Sınıf mevcudunun azlığı; kişiselleştirilmiş ve işbirliğine dayalı öğrenmeyi destekler.  Öğrenciler, alanında en iyilerin katıldığı konferanslar ve sektör ziyaretleri yoluyla uluslararası iş liderleri ile etkileşim kurma fırsatına sahip olurlar. 

İspanya'nın önde gelen özel okullarından biri olan bu saygın kurumda kaliteli bir eğitim almak için hemen uzman eğitim danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. İzmir, Ankara ve İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek bilgi alabilir ya da Whatsapp hattımıza mesaj bırakabilirsiniz. 
 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız