DRAFT BLOG

Tüm İspanya İçerikleri
Neden Yurtdışında Eğitim? (Draft Education)

Merhaba arkadaşlar, Yeni bir dil öğrenmek, dil bilginizi geliştirmek, yeni bir eğitim sistemine aşina olmak ve sizin gibi yurt dışından gelen yüzlerce yabancı öğrenci ile birlikte yeni kültürler tanımak, bu avantajlardan sadece bazıları...

Yurtdışında Mimarlık Eğitimi Almak

Sizlere dünyanın en popüler mesleklerinden biri olan Mimarlık eğitiminden bahsetmeye geldik.

İspanya'da Sosyal Bilimler Okumak:  Castelldefels Sosyal Bilimler Üniversitesi

İspanya, sık sık Avrupa’nın en büyüleyici ülkelerinden birisi olarak anılır. Peki, bu görkem ile anılan ülkenin, eğitim açısından da son derece güçlü olduğunu biliyor muydunuz? Turistik başarısı, mimari güzellikleri ve sıcakkanlı halkı ile bilinen İspanya, yüksek öğrenim konusunda da son derece iddialı bir ülkedir. Eğer yurtdışında bir üniversite okumak istiyorsanız Castelldefels Sosyal Bilimler Üniversitesi, size ihtiyacınız olan başarılı ve kaliteli eğitimi verecek ve Avrupa'da üniversite okuyor olmanın keyfine vardıracaktır diyebiliriz.

 

İspanya'nın, Katalonya bölgesinde yer alan, şehir planlaması konusunda Avrupa'nın en gelişmiş kenti konumundaki Barselona, "girişimciliğin başkenti" olarak bilinen, sunduğu profesyonel ve sosyal imkanlar ile hayranlık uyandıran bir konumdadır. Katalan halkının renkli dünyasına ev sahipliği yapan ve gerek turistik imkanları, gerek ise dünyanın kültür açısından en önemli yapılarına ev sahipliği yapan şehir, bu durumların kendisine sağladığı maddi imkânları akıllıca kullanarak, yüksek öğrenim alanında büyük yatırımlar yapmıştır. 

 

Castelldefels Sosyal Bilimler Üniversitesi de, bu yatırımlardan payını alan kurumların başında gelmektedir. Bilgi üretimi, inovasyon ve yeni fikirlerin gelişmesi gibi günümüz dünyasında son derece önem kazanan konulara odaklanan üniversite; Pazarlama ve Satış, Turizm Yöneticiliği, İşletme Yönetimi gibi bölümlerde eğitim vermesi ile beraber, İnşaat ve Çevre Mühendisliği ve Bilgisayar ve Kontrol Mühendisliği bölümlerinde de online eğitim vermektedir. Son teknolojinin kullanıldığı e-öğretim platformunun faaliyeti ve sınıflarda verilen geleneksel eğitimin birleştirilmesi, öğrencilere interaktif ve geleneksel bir üniversite eğitimini bir arada sunmaktadır. Yurtdışında ve özellikle İspanya'da üniversite okumak isteyen öğrenciler için Castelldefels Sosyal Bilimler Üniversitesi, Avrupa'nın en ideal okullarından birisidir.

 

İçinde bulunduğu şehrin son derece hareketli yaşantısından ötürü sosyal katılım açısından da öğrencilerine büyük imkanlar sunan üniversite, bu sayede, içinde bulunan öğrenim departmanlarının sahip olunmasını gerektirdiği keskin zekalı, özgüvenli ve kritik düşünebilen öğrencileri yetiştirmek için benzersiz bir metodu uygulamaya koyar. Akademik metodlarının modern, çağa uyumlu ve son derece prestijli olmasından dolayı, yurtdışında üniversite okumak isteyen herkes için ilk tercihler arasında yer alan üniversite, başarısını da alanında deneyimli akademisyenlerine borçludur.

 

İnteraktivitenin ve klasik öğrenimin, teorinin ve pratiğin profesyonelce harmanlandığı kurumda alınacak bir eğitim, öğrenciyi hem yüksek öğrenimin güçlü altyapısıyla donatacak, hem de aynı anda onu dış dünyaya katılımı sayesinde, iş hayatına hazırlayacaktır. Bu sayede, Castelldefels Sosyal Bilimler Üniversitesi'nden mezun olacak bir öğrenci, mezuniyetinden sonra diğer rakiplerine kıyasla daha avantajlı ve bilgili bir şekilde, iş dünyasına adım atacak ve kendi geleceğini kurma potansiyeli açısından rakiplerine kıyasla yarışa önde başlayacaktır diyebiliriz.

 

Siz de yurtdışında ve özellikle İspanya'da üniversite okumak istiyorsanız Draft Yurtdışı Eğitim'in İzmir, Ankara ve İstanbul ofislerinde deneyimli ve profesyonel eğitim danışmanlarıyla görüşerek, kaydınızı doğru ve size uygun şekilde gerçekleştirebilir; Draft Yurtdışı Eğitim'in ayrıcalığı ile başarılı bir eğitim hayatının ilk adımlarını atmaya başlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız