DRAFT BLOG

Tüm İspanya İçerikleri
Neden Yurtdışında Eğitim? (Draft Education)

Merhaba arkadaşlar, Yeni bir dil öğrenmek, dil bilginizi geliştirmek, yeni bir eğitim sistemine aşina olmak ve sizin gibi yurt dışından gelen yüzlerce yabancı öğrenci ile birlikte yeni kültürler tanımak, bu avantajlardan sadece bazıları...

Yurtdışında Mimarlık Eğitimi Almak

Sizlere dünyanın en popüler mesleklerinden biri olan Mimarlık eğitiminden bahsetmeye geldik.

İspanya’da Yüksek Lisans: EU Business School

Yurtdışında yüksek lisans yapmayı düşünenlerin en çok tercih ettiği İspanya’dan bahsedeceğiz. Dünya sıralamasında ilk 500 ve ilk 1000 gibi derecelere sahip yükseköğretim kurumlarına ev sahipliği yapan İspanya, öğrencilerin popüler olarak tercih ettiği bir ülkedir. Kaliteli ve köklü bir eğitim sistemine sahip olan ülkede öğrenci nüfusunun çokluğu, insanların sıcakkanlı ve yardımsever olmaları, İspanyolcanın dünyanın en çok konuşulan dillerinden biri olması, keyifli bir yaşam tarzı ve kültürü, kozmopolit yapısı İspanya’yı eğitim için popüler kılan özelliklerdir. 

1 yıllık (60 ECTS) ve 2 yıllık (120 ECTS) olarak sunulan yüksek lisans programı, ülkemizdeki tezli ve tezsiz yüksek lisans mantığı üzerine kurulmuştur. Akademik kariyer, doktora eğitimi ile eğitimine devam etmek isteyen öğrenciler için 2 yıllık programa katılmaları uygundur. 

EU Business School, Barselona, ​​Cenevre, Montreux, Münih şehirlerindeki kampüslerine ek olarak online kampüsleriyle uluslararası standartlarda ve kalitesiyle ön plana çıkan bir işletme okuludur. Az nüfuslu sınıflarda verilen eğitim pragmatik bir işletme eğitimi olup öğrencilerin akademik ve fiili kariyerine odaklanan bir anlayışa sahiptir. 

100’den fazla ülkeden eğitim almaya gelen yabancı öğrenci profiline sahip olan EU Business School, öğrencilerini piyasanın durumundan haberdar etmek ve onları piyasaya olabildiğince yaklaştırmak için yıl boyunca çok sayıda konferans ve sektör ziyaretleri organize etmektedir. Kişiselleştirilmiş ve işbirliğine dayalı öğrenmeyi benimseyen ve geliştiren EU Business School, dünya çapında pek çok kurum ve kuruluş ile yaptığı işbirlikleri sayesinde öğrencilerine çeşitli olanakların kapısını aralamaktadır. 

EU Business School ve İspanya’da öğrencilik hayatı ile ilgili ayrıntıları sitemizdeki ilgili sekmelerde ve blog yazılarımızda bulabilirsiniz. Okula kayıt yaptırmak ve öğrenim ücretleri ile ilgili ayrıntılı bilgi için ise ofislerimizle iletişime geçerek veya ziyaret ederek alanlarında uzman ve deneyimli danışman kadrolarımız ile görüşebilirsiniz. 

Draft Yurtdışı Eğitim’in uzun zamandır bu alandaki profesyonel tecrübelerinden yararlanmak için bizimle telefon veya canlı destek hattı üzerinden iletişime geçebilir veya Ankara, İstanbul ve İzmir’de bulunan ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz. Geleceğinize emin adımlarla yürümek için önce Draft Eğitim’e gelin.

 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız