DRAFT BLOG

Tüm İspanya İçerikleri
Neden Yurtdışında Eğitim? (Draft Education)

Merhaba arkadaşlar, Yeni bir dil öğrenmek, dil bilginizi geliştirmek, yeni bir eğitim sistemine aşina olmak ve sizin gibi yurt dışından gelen yüzlerce yabancı öğrenci ile birlikte yeni kültürler tanımak, bu avantajlardan sadece bazıları...

Yurtdışında Mimarlık Eğitimi Almak

Sizlere dünyanın en popüler mesleklerinden biri olan Mimarlık eğitiminden bahsetmeye geldik.

İspanya'nın En İyi Dil Okulları:  Academia Guiu

Yüksek getirili ve uluslararası bir işte çalışmanın ön koşulu haline gelmiş olan yabancı dil bugünlerde herkes için zorunluluk arz eden bir faktör haline gelmiştir. Bu önemli faktöre yönelik bir eğitimi yurtdışında dil eğitimi veren bir okulda almak ise elbette ki dil öğrenen kişiye büyük avantajlar sağlayacaktır. Yurtdışında alınacak bir dil eğitimi öğrenme açısından yurtiçinde alınacak bir dil eğitimine kıyasla çok daha sağlıklı ve pratiktir. İspanya’nın en iyi dil okullarından birinde alacağınız bir dil eğitimi, sizi her yönden tamamlayacak ve dil eğitiminize en doğru şekilde hazırlayacaktır diyebiliriz.

Yurtdışında alınacak bir dil eğitiminin büyük bir önem kazandığı bu günlerde kendisini öne çıkartan dillerin başında İspanyolca gelmektedir. İngilizce’den sonra dünyanın en çok konuşulan ikinci dili olma unvanını taşıyan İspanyolca; İspanya, Amerika Birleşik Devletleri ve Güney Amerika ülkelerinde ya ana dil statüsündedir ya da son derece yaygındır. Uluslararası yaygınlık konusunda büyük bir kitleye hitap eden bu dil aynı zamanda Don Quixote gibi edebi eserlerin de yazıldığı dildir.

Bu köklü ve yaygın dili en iyi öğrenebileceğiniz yer ise elbette ki dilin anavatanı olan İspanya’dır. Dünya’nın en çok turist çeken ülkelerinden birisi olan İspanya’da alınacak bir dil eğitimi pratiğiniz açısından da size son derece faydalı olacaktır çünkü günlük hayatta sürekli olarak İspanyolca’ya maruz kalacaksınız ve bu sayede öğrenme hızınız gözle görülür bir şekilde artacaktır. 

Renkli yaşam tarzıyla, harika doğasıyla, sıcak iklimi ve enteresan festivalleriyle her zaman ilgi odağı olmayı başarmış bir ülke olan İspanya aynı zamanda kaliteli ve köklü dil okullarıyla da yurtdışında dil eğitimi almak isteyenlerin tercih sıralarında en üst noktada bulunuyor. Dünyanın çok yerinden ziyaretçi akımına uğrayan İspanya aynı zamanda sayısız öğrenciye de kucak açan bir ülkedir.

İspanya’da bulunan dil okulları arasında en başarılı olanı ise Academia Guiu’dur. Ülkenin Katalonya Bölgesi’nin başkenti olan Barcelona’da konumlanmış olan Academia Guiu sosyal ve renkli bir eğitim olanağını da öğrencilere sunan bir okuldur. Üniversite Giriş Sınavında başarısız olan öğrencilerine başarılı olana kadar ücretsiz eğitim vermeyi misyon edinmiş kaliteli bir kurum olan Academia Guiu, İspanya’da dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için son derece idealdir. İşinin ehli eğitmenleri ve kaliteli eğitim metotlarıyla göz dolduran okul profesyonel bir İspanyolca eğitiminin merkezidir. Ünlü bir matematikçi olan Guiu Casanova tarafından kurulan okul 125 yıldır verdiği dil eğitimiyle ülkedeki en iddialı okullar arasına girmiştir. Toplamda 40 adet eğitmenin İspanyolca eğitim verdiği Academia Guiu’da programlar öğrencilerin ihtiyaçlarına ve bilgi seviyesine göre hazırlanmıştır ve bu sistematik sayesinde her 10 öğrenciden 9’u sınavlarında başarılı olmaktadır. Okulun yakaladığı bu yüksek başarı standardı doğal olarak dünyanın dört bir yanından öğrenciyi çekmektedir.

İspanya’da dil eğitimi almak ve İspanya dil okulları hakkında doğru ve sağlıklı bilgi edinmek için İzmir, İstanbul ve Ankara ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız