DRAFT BLOG

İspanya'nın En İyi Üniversiteleri: Castelldefels Sosyal Bilimler

Castelldefels Sosyal Bilimler Üniversitesi (CSSS),  Avrupa’nın girişimcilik başkenti olarak da bilinen Barselona şehrinde bulunmaktadır. Barselona’nın canlı atmosferi ve yoğun etkinlik takvimi, profesyonel ve kişisel gelişim açısından benzersiz fırsatlar sunmaktadır. İnovasyon, yeni buluşlar, bilgi üretimi ve uzmanlık alanlarında gelişime odaklanan CSSS, güçlü bir karma öğrenim müfredatı sunmaktadır. Avrupa'nın en kaliteli sosyal bilimler üniversiteleri arasında yer alan kurum, İspanya'nın da başarılı okulları arasında yer almaktadır. 

Son Teknolojiler İle Öğrenim Platformu
Son teknoloji e-öğrenim platformu ile sınıflarda birebir eğitim kültürü CSSS'te mükemmel bir denge oluşturmuştur. CSSS öğretim üyeleri yenilikçi düşünen tecrübeli eğitimciler olmanın yanı sıra kendi uzmanlık alanlarında değişimin öncüleridir. CSSS, faaliyetlerini son derece yetkin bir akademik ve idari personelle yürütmektedir. CSSS’te eğitim alan öğrenciler, akademik olanakların yanı sıra muazzam kültürel etkinlik seçeneklerinden de faydalanırlar ve bu sayede kritik düşünme becerilerini geliştirerek sosyal katılım konusunda da büyük aşama kaydederler. CSSS, öğrencilerini dünya arenasında değişim başlatan oyuncular olarak yetiştirme vizyonuyla faaliyet gösteren yenilikçi bir üniversitedir.

Akademik Hedefler
Kurum bünyesindeki öğrencilere, çeşitli sektörlerdeki profesörler ve profesyonel uzmanlar rehberlik ederek,  canlı ve akademik bir uluslararası ortam yaşama fırsatı sunulmaktadır. Castelldefels Sosyal Bilimler Üniversitesi, öğrencilerin akademik tartışmalara aktif olarak katılmayı ve katkıda bulunmayı teşvik eden yenilikçi bir öğretim stilini takip eder. Hiper rekabetçi bir dünyada, öğrencilerin kariyer gelişimi için iyi bir konumda duracak beceri ve yeteneklerini geliştirmek ve buna ön ayak olmak, kurumun esas hedeflerinden biridir. Üniversite öğrencilerine lisans ve yüksek lisans yapma olanağı sunmaktadır. Lisans programları arasında Turizm ve Otelcilik Yönetimi ile İşletme Yönetimi bulunmaktadır. Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya, Uluslararası İş İlişkileri, Veri Bilimi ve İş Analitiği gibi pek çok alanda ise yüksek lisans programı vardır. Ayrıca kurum, İnşaat ve Çevre Mühendisliği ve Bilgisayar ve Kontrol Mühendisliği bölümlerinde de online eğitim vermektedir. 

Yurt dışında üniversite okumak ve kayıt yaptırmak için vakit kaybetmeden bize online iletişim formundan ulaşabilirsiniz. Ya da İzmir, Ankara ve İstanbul ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz. 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız