DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Burs Başvuruları
Burs Başvuruları

Okul, devlet veya gideceğiniz ülkeden alabileceğiniz tüm burslar ile ilgili yanınızdayız.

Devamı
İspanya'nın Prestijli Üniversiteleri İle  Kariyerinize Sağlam Adımlarla Tırmanın

Resmi adı İspanya Krallığı olan İspanya; Avrupa'nın en ilgi çekici ülkelerinden biridir. İber Yarımadası'nda yer alan ülkenin tarihi dokusu, turistik mekanları, kendine özgü kültürü ile herkesin merak ettiği yerlerin başında gelmektedir. Ülkenin üniversite eğitimi, bünyesindeki kaliteli ve prestijli üniversiteler ile adından sıkça söz ettirmektedir. Bünyesindeki üniversiteler QS World University Rankings, Times Higher Education (THE) World University Ranking gibi dünya üniversite sıralamalarında üst sıralarda yer almaktadır. Peki İspanya'da kaliteli bir üniversite eğitimi nerede alınır? Gelin hep beraber bu okulları birlikte irdeleyelim.

Barselona Üniversitesi İle Hayallerinizdeki Bölümü En İyi Şekilde Okuyun
Barselona Üniversitesi, Katalonya’nın en büyük yükseköğretim kurumu olup çok geniş bir eğitim-öğretim yelpazesi sunmaktadır. BÜ, İspanya’da üniversiteler tarafından gerçekleştirilen araştırmalar için de bir merkez niteliğindedir. Yürüttüğü araştırma programlarının sayısı ve başarısı göz önüne alındığında, Barselona Üniversitesi’nde yürütülen faaliyetler Avrupa genelinde bir kriter haline gelmiştir. Bunun yanı sıra Barselona Üniversitesi, en az adını veren Barselona şehri kadar kozmopolit ve dışa dönük bir üniversitedir. BÜ’de eğitim gören öğrenciler muazzam sosyal ve akademik olanaklardan faydalanırlar.

Castelldefels Sosyal Bilimler Üniversitesi
Barselona'nın en kaliteli üniversiteleri arasında yer alan Castelldefels Sosyal Bilimler Üniversitesi; güçlü bir karma öğrenim müfredatı sunmaktadır. CSSS’te eğitim alan öğrenciler, akademik olanakların yanı sıra muazzam kültürel etkinlik seçeneklerinden de faydalanırlar ve bu sayede kritik düşünme becerilerini geliştirerek sosyal katılım konusunda da büyük aşama kaydederler. CSSS, öğrencilerini dünya arenasında değişim başlatan oyuncular olarak yetiştirme vizyonuyla faaliyet gösteren yenilikçi bir üniversitedir. Lisans ve yüksek lisans programlarında eğitim alabileceğiniz kurumun birçok bölümü bulunmaktadır. 

EU Business School
İspanya'nın ve hatta Avrupa'nın en önemli kurumlarından biri olan EU Business School; Barselona, ​​Cenevre, Montreux, Münih ve online kampüsleri ile uluslararası nitelik taşıyan ve üst sıralarda yer alan bir işletme okuludur. EU Business School, 100'den fazla ülkeyi temsil eden çok kültürlü bir öğrenci profiline ve 26.000 kişilik bir mezun ağına sahiptir. Sınıf mevcudunun azlığı, kişiselleştirilmiş ve işbirliğine dayalı öğrenmeyi destekler.  Öğrenciler, alanında en iyilerin katıldığı konferanslar ve sektör ziyaretleri yoluyla uluslararası iş liderleri ile etkileşim kurma fırsatına sahip olurlar. 

Avrupa'nın en sıcak ülkelerinden biri olan İspanya'da harika bir üniversite hayatı deneyimlemek için uzman eğitim danışmanlarımız ile görüşebilir ya da bize online iletişim formundan ulaşabilirsiniz. Hayallerinizi daha fazla ertelememek adına Draft Eğitim bünyesinde yer alan okulları tercih etmenin şimdi tam vakti.
 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız