DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Konaklama Desteği
Konaklama Desteği

Eğitim süreniz boyunca konaklayacağınız yere ve daha sonra dilerseniz farklı konaklama tercihlerinize yardımcı olacağız.

Devamı
İster Evden İster Kampüsten Hukuk Eğitimi

Yurt dışında bulunan kaliteli ve saygın bir üniversiteye kayıt olarak ister evden ister kampüsten Hukuk eğitimi alabilirsiniz. Hem uzaktan öğrenim hem de örgün öğrenim seçeneklerini bünyesinde bulunduran yurt dışı okulları, bugün dünyanın pek çok yerinde yer alan öğrencilere ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca bu saygın kurumlar, üniversite sınavı derdi olmadan kayıt olabileceğiniz kurumların başında gelmektedir. Yani sınavsız bir şekilde ve hem örgün öğretim hem de uzaktan öğretim ile harika bir Hukuk eğitimi alabilirsiniz!

Hukuk bölümü okumak dünyanın en idealist ve prestijli hayallerinden birisidir. Bu sebepten dolayı farklı arka planlardan gelen pek çok öğrenci bu bölümü okumak için canlarını dişlerine takarlar. Bölümü bitirdiklerinde bir avukat, savcı veya hakim olabilir, kamu vicdanının sesi rolünü üstlenebilirler. Hukuk bölümü yüksek bir prestije sahip olduğundan dolayı Türkiye’de kazanması zor bir bölümdür. Bu sebepten dolayı da pek çok öğrenci bu bölümde eğitim alabilmek için yurt dışı alternatifini değerlendirmektedir. Yurt dışında uzaktan öğretim Hukuk ve örgün öğretim Hukuk fakülteleri ise her öğrenci için ideal bir eğitim modelidir.

Hangi Üniversitelerde Hem Uzaktan Hem de Örgün Öğretim İle Hukuk Okuyabilirim?

Makedonya’nın Gostivar şehrinde bulunan Uluslararası Vizyon Üniversitesi, uzaktan ve örgün bir şekilde Hukuk eğitimi alabileceğiniz kurumların başında gelmektedir. Okul, Gostivar isimli Türk nüfusun yoğun olduğu bir şehirde bulunmaktadır. Bu konumundan dolayı üniversite Türkçe akreditasyona sahip olup Türkçe dilinde eğitim veren bölümleri içinde bulundurur. Uluslararası Vizyon Üniversitesi, hem ulusal hem de global düzeyde akademik araştırmalar yürüten bir eğitim kurumu olmakla birlikte Türkçe kaynaklar eşliğinde uzaktan eğitim almak isteyenler için iyi bir seçimdir.

Draft Yurtdışı Eğitim’in partnerlik yaptığı ve uzaktan eğitim veren okullardan bir diğeri Makedonya’nın başkenti Üsküp’te bulunan FON Üniversitesidir. Dünya standartlarında bir eğitim öğretim kalitesine sahip olan bu güzel üniversite aynı zamanda Avrupa’nın önemli ülkelerinin üniversiteleriyle işbirliği programları yürütmektedir. FON Üniversitesi aynı zamanda Türkçe eğitim akreditasyonuna sahip olan ender üniversitelerden biri olduğu için anadilinizde eğitim çalışmaları yürütme imkanını da size sağlamaktadır. Uzaktan eğitim konusunda da bu üniversite uzman kadrosu ve geniş çaplı yayınlarıyla size büyük bir destek sağlayacaktır.

Dünyanın en iyi kurumlarında kaliteli bir yurt dışı eğitimi almak ve daha detaylı bilgi edinmek için İzmir, Ankara ve İstanbul ofislerimizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız