DRAFT BLOG

İsviçre'de Dil Eğitimi; LSI Montreaux

Dünyanın en yaşanılası şehirleri sıralamasında Cenevre ve Zürih ile, ikinci ve sekizinci sıraya ev sahipliği yapan şehirleriyle İsviçre, dünyanın refah seviyesi en yüksek ülkelerinden biridir. Ayrıca İsviçre günümüzde dünyanın en zengin ülkelerinden biri olduğu için, hem öğrenim görmek hem de mezuniyetten sonra kariyer yapmak isteyen uluslararası öğrencilerin en popüler eğitim destinasyonudur. Dolayısıyla İsviçre’de dil eğitimi almak bu bağlamda da oldukça cazip bir tercihtir.

 

Ülkedeki refah yaşam standardı, düşük suç oranı, yüksek ekonomi, yurtdışında dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için en önemli kriterler arasında yer almaktadır. Dört resmi dile ev sahipliği yapan İsviçre’de dil eğitimi almak, öğrenim ve prestij açısından göz doldurmaktadır.

 

İsviçre, doğrudan demokrasi ile yönetilen tek ülke olduğu için, bugün milyonlarca kişinin yaşamak, eğitim almak, dil öğrenimi görmek istediği nadir ülkeler arasında yer almaktadır. İsviçre’nin kaliteli ve refahı yüksek yaşam standartları, yurtdışında dil eğitimi almak isteyen herkesin hayalidir diyebiliriz.

 

İsviçre’de dil eğitimi almak pek çok fırsatın da kapısını aralayacaktır. Yüksek maaş ve istikrarlı ekonomisiyle İsviçre, dil eğitimi sırasında belki de kariyeriniz ile ilgili oturaklı bir fırsatı ayağınıza getirecektir. 

 

Toplu taşıma sistemlerinin aşırı düzenli olduğu İsviçre’de dil eğitimi görürken, bir yandan da ülkeyi gezmenin ve pek çok güzelliği keşfetmenin keyfine varabileceksiniz. Çikolatası ve peyniri ile de ünlü İsviçre, lezzetli lokantaları ile size yiyecek-içecek anlamında pek çok alternatifi de bir arada sunmaktadır. 

 

Yemyeşil doğası ve oksijen bombası dağlarıyla İsviçre, bir yandan da dolu dolu anılar biriktirmenize de olanak sağlamaktadır. İsviçre’de dil eğitimi alıyor olmak, her anlamda sizi tatmin edeceği gibi, yüksek standartlı bir dil eğitimi ile de uluslararası pek çok fırsatın kapısını aralayan bir sistem uygulamaktadır.

 

1965 yılından beri köklü dil eğitimiyle varlığını sürdürmekte olan LSI Dil Okulları bugün dünyanın pek çok ülkesinde dil eğitimi vermeye devam etmektedir. Kanada, İngiltere, Amerika Birleşik Devletleri, Yeni Zelanda, Avustralya’da toplamda 15 dil okulu bulunan LSI, aynı zamanda İspanya, İtalya, Panama, Meksika ve Costa Rica’daki bazı dil okullarıyla da ortaklıkları bulunmaktadır. 

 

İsviçre’nin birkaç bölgesinde kampüsü olan LSI Dil Okulu’nun Zürih kampüsü, Zürih Gölü’nden birkaç dakika mesafede olup, dünyanın en kaliteli dil eğitimini veren kurumlarından biridir. Deneyimli ve cana yakın eğitmenleriyle hizmet sunan LSI Dil Okulunun diğer kampüsü ise İsviçre’nin bir diğer harika şehri olan Montreux’de yer almaktadır. Bugün dünyanın en iyi dil okulları arasında yer alan LSI Dil Okullarıyla dil eğitimindeki kalitenin farkına varacaksınız.

 

Siz de İsviçre’de dil eğitimi almak, yurtdışında dil eğitimi ile ilgili sorularınıza yanıt bulmak istiyorsanız, Draft Yurtdışı Eğitim’in Ankara, İzmir ve İstanbul’da bulunan ofislerini ziyaret ederek, deneyimli eğitim danışmanlarıyla yüzyüze görüşebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız