DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Burs Başvuruları
Burs Başvuruları

Okul, devlet veya gideceğiniz ülkeden alabileceğiniz tüm burslar ile ilgili yanınızdayız.

Devamı
Kaliteli Eğitimiyle Size Bir Çok Avantaj Sağlayacak  Uluslararası Balkan Üniversitesi

Kaliteli eğitimi ile size bir çok avantaj sağlayacak olan Uluslararası Balkan Üniversitesi, yurt dışında eğitim almak isteyenlerin ilk tercihleri arasında gelmektedir. Üsküp Eğitim ve Kültür Vakfı’nca kurulan Uluslararası Balkan Üniversitesi kurulduğu 2007 yılından bu yana öğrencilerine kalifiye bir eğitim sunmaktadır. Eğitim anlayışı olarak dünyayı yakından takip eden ve bir çok öğrenci değişim programıyla anlaşması bulunan Uluslararası Balkan Üniversitesi aynı zamanda verdiği bir çok diplomaya YÖK Denkliği sağlamaktadır. Diplomanızın Türkiye’deki geçerliliğini öğrenmek için YÖK’e başvuruda bulunabilir ve tercihinizi bu başvurunun sonucuna göre yapabilirsiniz.

İngilizce Müfredatı İle Göz Dolduran Bir Kurum: Balkan Üniversitesi

Uluslararası Balkan Üniversitesi, özellikle İngilizce müfredatıyla ön plana çıkan kaliteli bir üniversitedir. Bugün artık bir dünya dili haline gelmiş olan İngilizce sunulan eğitim müfredatı, üniversitenin uluslararası niteliğine ve kalitesine büyük katkıda bulunmaktadır. IBU’da eğitim faaliyetleri 7 fakülte ve 28 bölümde sürdürülür. IBU’da eğitim alabileceğiniz fakülteler, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Hukuk Fakültesi, İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi, Eğitim Fakültesi, İletişim Fakültesi ve Sanat-Tasarım Fakültesi olarak sıralanabilir. IBU’da hayalini kurduğunuz hukuk, bilgisayar mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği, psikoloji gibi bölümlerde çok kaliteli eğitim alarak meslek hayatınıza bir adım önde başlayabilirsiniz.

Sadece lisans değil aynı zamanda yüksek lisans ve doktora eğitimi de veren Uluslararası Balkan Üniversitesi sizin sınav puanınızı, taban puanınızı hatta lise eğitiminizdeki başarı notunuzu dahi dikkate almamaktadır. Uluslararası Balkan Üniversitesi’nin sizden beklediği tek şey İngilizce eğitim almaya hazır olmanızdır. Bu koşulu karşıladığınız takdirde hayallerinizdeki yurt dışı eğitimini diğer Avrupa ülkelerine kıyasla çok daha uygun sayılabilecek maliyete ve yaşam koşullarını içinde bulunduran Makedonya’da alma fırsatı yakalayabilir ve geleceğe güvenle bakabilirsiniz.

Yurt dışında üniversite okumak ve bunu hem ekonomik hem de kaliteli bir şekilde yaşamak istiyorsanız Uluslararası Balkan Üniversitesi donanımlı ve modern öğrenci yetiştirme metoduyla, yurt dışında üniversite okumak isteyen her öğrencinin talebini en doğru ve vasıflı şekilde karşılayacaktır. İzmir, Ankara ve İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek anlaşmalı olduğumuz kurumlar hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız