DRAFT BLOG

Tüm Polonya İçerikleri
Yurtdışında Fizyoretapi Eğitimi

Polonya, Macaristan ve Letonya'nın köklü üniversitelerinde fizyoterapi eğitimi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yurtdışında Mimarlık Eğitimi Almak

Sizlere dünyanın en popüler mesleklerinden biri olan Mimarlık eğitiminden bahsetmeye geldik.

Kaliteli Mühendislik Eğitimi Veren Polonya Üniversiteleri

Polonya, ülkemiz öğrencilerinin yurt dışında eğitim almak için en sık tercih ettiği ülkelerin başında gelmektedir. Bunun en büyük nedenlerinden biri, burada yer alan üniversitelerin hem uygun fiyatlı olması hem de sınav şartsız öğrenci kabul etmesidir. Ayrıca buradaki okullar uluslararası düzeyde olup, dünyanın birçok yerinden başarılı öğrenciyi kabul eder. Polonya'da mühendislik eğitimi almak isteyen öğrenciler aşağıda yer alan üniversitelerden herhangi birini tercih edebilirler.

Poznan Teknoloji Üniversitesi
Poznan Teknoloji Üniversitesi, lisans ve yüksek lisans programlarında kaliteli mühendislik eğitimi verir. Üniversitenin misyonu, yükseköğrenimin her aşamasında bulunan öğrencilere ve yaşam boyu eğitim öğrencilerine bilimsel eğitim vermek, üniversitenin işbirliği içinde bulunduğu işverenler ve toplumun geneliyle yakın temas halinde bilimsel çalışmalar yürütmektir. Üniversite, bilim çevrelerinde ve öğrenci organizasyonları kapsamında uluslararası yarışmalara ve müsabakalara katılıp başarılı olan öğrencileriyle gurur duymaktadır.

Lodz Teknoloji Üniversitesi
Polonya'nın en büyük ve önemli üniversitelerinden biri olan Lodz Teknoloji Üniversitesi; 1945 yılında kurulmuştur. Fakültelerinde gotik ve barok mimarisinden esintiler bulabileceğiniz üniversite, aynı zamanda bir devlet üniversitesidir. Şuanda 9 fakülte, 70 enstitü ve bölümde eğitim veren kurumun eğitim dili; Lehçe, İngilizce ve Fransızcadır. Polonya'nın öğrenci dostu bir ülke olmasından dolayı üniversitenin harç ücretleri diğer birçok Avrupa ülkesine göre çok daha uygundur ve öğrenciler burada uygun koşullarda eğitim alabilirler. 

Lodz Üniversitesi
Bu saygın kurum 1945 yılında kurulmuştur. Üniversitede 12 fakültede, 45′den fazla bölümde, Lehçe ve İngilizce eğitim verilmektedir. Lodz Üniversitesi, Polonya’nın en büyük ve en popüler üniversiteleri arasında saygın bir yere sahiptir. Üniversite, öğrencilerinin gelişimi için sürekli uluslararası işbirliği anlaşmaları yapmaktadır. Üniversitede 45 bölümde, 180′den fazla alanda uzmanlık eğitimi sunulmaktadır. Bununla birlikte birçok alanda doktora programı ile MBA’de dâhil olmak üzere 90′dan fazla alanda yüksek lisans programı tercih edilebilmektedir. 

Polonya'da mühendislik eğitimi alabileceğiniz diğer kurumlar hakkında bilgi almak ve kayıt yaptırmak için sadece online iletişim formumuzu doldurmanız yeterli. Uzman eğitim danışmanlarımız sizlere kısa sürede dönecek ve gereken bilgiyi sizlere aktaracaktır. Dünya'nın en iyi üniversitelerinde kaliteli bir yurt dışı eğitimi almak için şimdi tam zamanı!
 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız