DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Burs Başvuruları
Burs Başvuruları

Okul, devlet veya gideceğiniz ülkeden alabileceğiniz tüm burslar ile ilgili yanınızdayız.

Devamı
Kanada'da Dil Eğitimi Almak: LSI Vancouver

Yurtdışında dil eğitimi denince ilk akla gelen duraklardan biri olan Kanada aynı zamanda dünyanın en ilerici ülkelerinden birisi olmasıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir. Kişi başına düşen milli gelir açısından dünyanın en zengin ülkelerinden birisi olan Kanada, aynı zamanda insan haklarına verdiği önemle de öne çıkmaktadır. Dünya üzerindeki en iyi İngilizce eğitimlerden birini veren ülkede alınacak bir dil eğitimi ülkenin anadillerinden birisi İngilizce olduğundan dolayı öğrencilere İngilizceyi günlük hayatta kullanma fırsatını da sunmaktadır. Birbirinden ünlü şehirlere sahip olan Kanada prestijli dil okullarıyla yurtdışında dil eğitimi almak isteyen çok fazla öğrencinin hayallerini süslemektedir. Kanada’da dil eğitimi almak, pek çok açıdan avantaj ve fırsat sağlamaktadır.

İngilizce eğitimi konusunda kendisini ispatlamış ülkelerden birisi olan Kanada’da dil eğitiminin en iyi verildiği şehirlerden birisi Vancouver’dır. Batı Kanada’nın en büyük şehri olan Vancouver bünyesinde bir metropolü metropol yapan tüm imkanları bulundurmaktadır. Çok sayıda etnik grubun yaşantısını sürdürdüğü 2.600.000 nüfuslu şehir çokkültürlü yapısıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Aynı zamanda Hollywood ile beraber Kuzey Amerika’nın film endüstrisinin kalbi konumunda olan kent, birçok sinema festivaline de ev sahipliği yaptığından dolayı bir kültür merkezi konumundadır.

Vancouver’da bulunan dil okullarının en ünlüsü ise LSI Vancouver’dır. LSI Vancouver son derece deneyimli eğitimcilerden oluşan kadrosu sayesinde kalifiye bir dil eğitiminin gerektirdiği tüm koşulları sağlayan, son teknoloji ekipmanlar ile donatılmış köklü bir dil okuludur. Genel İngilizce, Yoğun İngilizce ve Süper Yoğun İngilizce gibi programlara sahip LSI Vancouver’ın müfredatı öğrencilerin yeterliliklerine ve ihtiyaçlarına göre en ince ayrıntısına kadar profesyonelce dizayn edilmiş bir müfredattır. TOEFL ve Cambridge sınavlarına hazırlık kurslarının da büyük bir titizlikle verildiği LSI Vancouver’da öğrenciler aynı zamanda İş İngilizcesi eğitimi alma fırsatını da yakalamaktadır. Arkadaş canlısı bir atmosfere sahip olan okul, ününden dolayı dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere ev sahipliği yapmaktadır. Bu sayede LSI Vancouver’da öğrenim görecek öğrenciler farklı kültürlerden insanlarla kurabilecekleri sağlam arkadaşlık bağlarını da oluşturma ve sürdürme imkanını bulmaktadırlar. 

Vancouver’ın başlıca cazibe merkezlerine yakınlığıyla da dikkat çeken dil okulu bu durumdan dolayı verdiği dil eğitiminin yanı sıra birçok turistik imkana da kapı aralamaktadır. Ulaşım açısından son derece rahat ve merkezi bir konumda bulunan LSI Vancouver şehrin en uzak noktasında yaşamını sürdüren öğrenciler için bile kolayca ulaşılabilir bir dil okuludur. Lojistik avantajlarının yanı sıra tamamıyla yerlilerden meydana gelen ve anadili İngilizce olan eğitim kadrosu sayesinde LSI Vancouver öğrencilere kusursuz bir dil eğitimi sağlamaktadır.

Kanada’da dil eğitimi almak, LSI Vancouver dil okuluna kayıt yaptırmak ve yurtdışında dil eğitimi almak ile ilgili tüm sorularınıza en doğru kaynaktan cevap bulabilmek için İzmir, İstanbul ve Ankara’da bulunan ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız