DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Konaklama Desteği
Konaklama Desteği

Eğitim süreniz boyunca konaklayacağınız yere ve daha sonra dilerseniz farklı konaklama tercihlerinize yardımcı olacağız.

Devamı
Kanada'da Dil Eğitimi Almak Neden Önemli?

Kanada, İngiltere ve Amerika gibi resmi dilin İngilizce olduğu, İngilizcenin en yaygın şekilde konuşulduğu ülkelerden biridir. Ekonomik anlamda gelişmişliği, refah seviyesinin yüksekliği, ülkenin yürüttüğü göç politikaları ve eğitim kalitesinin yüksek olması Kanada’yı yurtdışı eğitim dünyasında üst sıralara yükseltmektedir. 

Türkiye’den her yıl çok sayıda üniversite ve dil okulu öğrencisi ağırlamakta olan Kanada, Toronto, Vancouver, Montreal gibi büyük şehirlerinin merkezi noktalarında, kalitesi ile dünyaya adını duyurmayı başarmış dil okullarına ev sahipliği yapar. 

Örneğin, Vancouver, Surrey, Victoria ve Toronto’da şubeleri bulunan Sprott Shaw Language School (SSLC), çeşitli alanlarda dil eğitimi vermekle birlikte üniversite hazırlık programları da sunan büyük ve saygın bir dil okuludur. Eğer dil okulunun ardından lisans veya yüksek lisans eğitiminizi de Kanada’da almak gibi bir düşünceniz varsa SSLC’nin “pathway” adı verilen üniversiteye hazırlık programını değerlendirebilirsiniz. 

Dünyanın Amerika, İngiltere, Avustralya, Fransa gibi pek çok ülkede dil okulu ve eğitim merkezi bulunan, bu alanda en geniş ağlardan birine ve en iyi eğitim kalitesine sahip LSI dil okulunun Kanada’da Vancouver ve Toronto şehirlerinde şubeleri bulunmaktadır. LSI, öğrencilerine ihtiyaçlarına uygun programlarda eğitim vermekle birlikte onlara sosyal etkinlikler düzenleyerek pratik yapma, ülkeyi ve şehri tanıma fırsatı da sunmaktadır. Öğrencilerin ihtiyaçlarına ve konforuna önem veren LSI, dünyanın hemen her yerinden öğrenci ağırlamaktadır. 

Kanada, eğitim ve göç politikaları sebebiyle çok kültürlü yapıya sahip bir ülkedir. Kanada’da dil eğitimi almanın pek çok avantajından biri bu çok kültürlü yapı içerisinde birçok farklı kültürden insanı tanıma şansıdır.

Kanada’nın birbirinden başarılı dil okullarından birine kayıt yaptırmak, detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ankara, İstanbul ve İzmir’de bulunan ofislerimizi ziyaret ederek her biri alanında uzman ve deneyim sahibi eğitim danışmanlarımızla birebir görüşerek ihtiyacınız olan bilgiyi alabilirsiniz. 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız