DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Konaklama Desteği
Konaklama Desteği

Eğitim süreniz boyunca konaklayacağınız yere ve daha sonra dilerseniz farklı konaklama tercihlerinize yardımcı olacağız.

Devamı
Kanada’da Dil Eğitimi: En İyi Dil Okulları

Dünyanın refah seviyesi en yüksek ülkelerinden biri olan Kanada, en yüksek standartlara sahip eğitim politikalarıyla ve bununla bağlantılı olarak en kaliteli eğitim kurumlarına ev sahipliği yapmasıyla da ünlüdür. Öyle ki yurtdışı eğitim dendiğinde akla gelen ilk ülkelerden biri Kanada’dır. Kanada, özellikle düzenli göçmen alan bir ülke olması itibariyle de ileride Kanada’da yaşamayı düşünenlerin de eğitim için özellikle tercih ettiği ülkelerden biridir. Kanada’da hem İngilizce hem Fransızca konuşulmaktadır.

Yurtdışı dil eğitiminde bir dünya markası olan Kanada, bu konuda çok köklü bir geleneğe sahiptir. Özellikle Toronto, Vancouver ve Ontario gibi şehirlerde genel İngilizce, İş İngilizcesi, akademik İngilizce gibi ihtiyaçlarınıza yönelik pek çok alanda kaliteli dil okulları bulabilirsiniz. Bu dil okulları, dil eğitiminin yanı sıra düzenledikleri pek çok ders dışı etkinlikle kültürel gelişiminize de katkıda bulunmakta, aynı zamanda öğrendiklerinizi diğer öğrencilerle ve Kanadalılarla doğrudan pratik yaparak pekiştirme fırsatı sunmaktadır.

Kanada’da dil eğitimi almak için tercih edebileceğiniz okulların başında ILAC Canada kurumu gelir. Bugüne kadar pek çok alanda 25’ten fazla ulusal ve uluslararası ödüle layık görülen ILAC Canada’nın Toronto şubesinde ihtiyaç duyduğunuz yüksek kaliteli yabancı dil eğitimini alırken muhteşem deneyimler yaşayabilir, ömür boyu sürecek dostlukların temellerini atabilirsiniz!

Kanada’nın en sevilen şehirlerinden biri olan Toronto’da bulunan ILAC Canada Toronto Dil Okulu, şehrin tam merkezinde, prestijli Yorkville bölgesinde bulunur. Yorkville’de Kanada’nın ünlü yıldızlarını da görebilirsiniz!

ILAC Toronto’da konuşma becerilerinizi geliştirebileceğiniz pek çok ders dışı etkinlik de sunulmaktadır. Niagara Şelalesi gibi Kanada’nın muhteşem doğasında düzenlenen bisiklet turları, tarihi bölgelerine geziler, kış sporları, lunaparklar, New York’a düzenlenen seyahatler gibi pek çok etkinlikte hem unutulmaz deneyimler yaşayabilir hem de İngilizce pratiğinizi geliştirme şansı bulabilirsiniz.

ILAC Toronto ve Kanada’nın en iyi dil okulları hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz alanında uzman Draft Yurtdışı Eğitim danışmanlarımızla irtibat kurabilir, dilerseniz Ankara, İstanbul veya İzmir ofislerimizde bir kahve eşliğinde yüz yüze görüşebilirsiniz!

ILAC Toronto kurs ve fiyat bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız