DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Burs Başvuruları
Burs Başvuruları

Okul, devlet veya gideceğiniz ülkeden alabileceğiniz tüm burslar ile ilgili yanınızdayız.

Devamı
Kanada'da Dil Eğitimi Fiyatları

“Dünyanın refah seviyesinin en yüksek olduğu ülkeler hangisidir?” sorusunun cevaplarından biri hiç kuşkusuz Kanada olacaktır. Refah seviyesinin çok yüksek olduğu bir ülkede dil eğitimi alıyor olmak, yurtdışında dil eğitimine başvurmak isteyen öğrenciler için oldukça cazip koşullar sunmaktadır.

 

Yurtdışında dil eğitimi konusunda başı çeken ülkelerden biri şüphesiz ki Kanada’dır. Resmi dilin İngilizce olduğu Kanada’da İngilizce eğitimi almak geleceğiniz ve kendiniz için yapacağınız en mantıklı davranışlardan biridir. Hem Türkiye’den, hem de diğer pek çok ülkeden gelen öğrencilere dil eğitimi veren Kanada’nın özellikle Toronto, Vancouver, Montreal gibi büyük şehirlerinde geniş çaplı dil eğitimleri verilmektedir. Kanada’nın en büyük şehirlerinden olan bu üç şehir, aynı zamanda Kanada’nın ticari ve turistik şehirlerinden biri oldukları için kozmopolit bir yapıya sahiptir. Dolayısıyla Kanada’da dil eğitimi aldığınız sırada, pek çok kültürden farklı insanla etkileşim halinde olurken, İngilizcenizi de doğru ve pratik bir şekilde geliştiriyor olacaksınız.

 

Yurtdışında dil eğitimi konusunda bir dünya markası olan Kanada’da dil eğitimi alabileceğiniz pek çok okul bulunmaktadır. Bunlardan ilki SSLC Dil Okuludur. Açılımı Sprott Shaw Language School olan SSLC; Kanada’da Vancouver, Surrey, Victoria ve Toronto olmak üzere dört farklı kampüste eğitim vererek, dil eğitimi konusunda kendini geliştirerek, pek çok öğrenciye dil eğitimi hizmeti vermeye devam etmektedir. Modern materyalleri ve alanında uzman eğitmenleriyle  SSLC Dil Okulu, Genel İngilizce’den İş İngilizcesine kadar pek çok programda eğitim vermektedir. Ayrıca üniversite hazırlık (pathway) programları da sunarak, öğrencileri üniversiteye hazırlama konusunda da eğitimler vermektedir. SSLC Dil Okulunu özel ve başarılı kılan bir durum söz konusudur. Bu durumun sebebi kişiye göre özel olarak program hazırlıyor olmasıdır. Yani siz İngilizceyi nasıl ve hangi şekilde öğrenebiliyorsanız, size o bağlamda bir program çıkararak, İngilizceyi en doğru ve kaliteli şekilde öğrenmeniz için sizi desteklemektedir. Alanında oldukça başarılı ve özel olan SSLC Dil Okulu, 840 Kanada Doları’ndan başlayan cazip fiyatlarla dil eğitimi vermektedir. 

 

Kanada’nın modern, eğitim çizgisinin oldukça yüksek ve kaliteli olduğu bir diğer dil okulu Real Institute Toronto’dur. Son derece zarif mimari yapısıyla dil eğitimi aldığınız ortamı adeta keyifli bir hale çeviren Real Institute Toronto, Toronto’nun merkezinde bulunan Ryerson Üniversitesine bağlı bir müfredatla dil eğitimini sürdürmektedir. Pek çok sosyal aktiviteyi ve kültürel geziyi de destekleyen bir program uygulayan okul, öğrencilerine iş bulma ve staj yapma gibi seçenekleriyle de göz doldurucu bir eğitim olanağı sunar. Dünyanın en hareketli ve renkli şehirlerinden birinde dil eğitimi almak ve çeşitli sosyal aktivitelerle de İngilizcenizi iyice pekiştirmek istiyorsanız  Real Institute Toronto tam size uygun bir dil okuldur diyebiliriz.  Real Institute Toronto’nun dil eğitimi fiyatları ise programdan programa çeşitlilik göstermektedir.

 

Kanada’da kaliteli bir dil eğitimi almak ve Kanada dil okulları fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Draft Yurtdışı Eğitim’in İstanbul, Ankara ve İzmir’de bulunan ofislerinde, alanında deneyimli eğitim danışmanlarıyla dil eğitiminizi gelin beraber planlayalım.

 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız