DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Konaklama Desteği
Konaklama Desteği

Eğitim süreniz boyunca konaklayacağınız yere ve daha sonra dilerseniz farklı konaklama tercihlerinize yardımcı olacağız.

Devamı
Kanada'da Dil Eğitimi Nerede Alınır?

Resmi dilin İngilizce olduğu ve yaşam standartlarının, refah seviyesinin en yüksek olduğu ülkelerden biri olan Kanada, yurtdışında dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için kaliteli dil eğitimi veren ülkelerin en başında yer almaktadır. Eğitimde yüksek standartların uygulandığı Kanada’dan dil eğitimi nereden alınır sorusunun cevabına geçmeden önce Kanada’nın çok yönlü ve kaliteli eğitim sürecinden bahsetmek, yurtdışında dil eğitimi almak isteyen kişiler için açıklayıcı nitelikte olacaktır.

 

Dünyanın pek çok yerinden göç alan Kanada, uyguladığı programlar, akademik süreçte yaptığı titiz çalışmalar ile dünyanın saygın dil okullarına ev sahipliği yapmaktadır. Hem resmi dilin İngilizce olması, hem de dil eğitimlerinin bu kadar kaliteli olması,kariyeriniz ve geleceğiniz açısından iyi bir yatırım sağlayacaktır diyebiliriz. Ayrıca dünyanın her yerinde uluslararası geçerliliğe sahip bir eğitim imkanı, size daha fazla kapının açılmasını sağlayacaktır. 

 

Dünyanın en önemli şehirleri arasında yer alan Toronto, pek çok ticari merkezi, turistik alanı, gezilip görülesi yerleri bünyesinde barındırıyor olmasının yanından elbette dünyanın en iyi dil okulları ile de meşhurdur. Özellikle Real Institute Toronto, Ryerson Üniversitesi’ne bağlı olmasından dolayı üstün bir dil eğitimi vermektedir. Kurumun programları, başarılı dil eğitmenleri tarafından hazırlanmakta olup, başarılı öğrenci yetiştirme konusunu misyon edinen öğretmenler tarafından eğitim verilmektedir.

 

Öğrencinin ihtiyaçlarına göre “Kişiselleştirilmiş Eğitim Programı“ sunan The Great Lakes College of Toronto, diğer önemli dil okullarından biridir. Toronto’nun merkezinde yer alan The Great Lakes College of Toronto, modern ve başarılı öğrenciler yetiştirmesiyle ün salmıştır.

 

Kanada’da dil eğitimi nerede alınır sorusunun cevabı olan bir diğer dil okulu ise ILAC Canada  kurumudur. 25’den fazla ulusal ve uluslararası ödül almış olan kurum, dil eğitimi konusunda standartları oldukça zorlar. Dünyanın neredeyse her yerinden öğrencisi bulunan kurumda dil eğitimi alırken, bir yandan da keyifli arkadaşlıklar edinip sosyalleşme imkanı bulabilirsiniz.

 

Kaplan International Dil Okulu, dünyaca ünlü dil eğitimi veren bir başka Kanada dil okuludur. Eğer Kanada’da dil eğitimi almak için bu okulu seçerseniz, okulun düzenlediği pek çok aktivite ve turistik gezi ile sosyalleşirken öğrenmenin maksimum faydasını almış olacaksınız demektir. 

 

Kaliteli bir eğitim, kaliteli bir akademik süreçten geçer. Kanada, kendine hayran bıraktıran kalitesi sayesinde bugün, pek çok insanın dil eğitimi almak isteyeceği ülkelerden biridir.

 

Kanada’da dil eğitimi almak, yurtdışında dil öğrenmek gibi konularda aklınıza takılabilecek her türlü sorunun cevabını detaylıca alabileceğiniz eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilir, Draft Yurtdışı Eğitim’in titiz ve deneyimli eğitim danışmanlarıyla İzmir, İstanbul ve Ankara’da bulunan ofislerimizde yüzyüze görüşebilirsiniz. Dünyanın en saygın ülkelerinden biri olan Kanada’da, dünyanın en prestijli dil okullarından birinde dil eğitimi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız