DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Konaklama Desteği
Konaklama Desteği

Eğitim süreniz boyunca konaklayacağınız yere ve daha sonra dilerseniz farklı konaklama tercihlerinize yardımcı olacağız.

Devamı
Kanada'da Dil Eğitimi Ücretleri

Kanada dünya üzerindeki en yüksek toplumsal refah düzeylerinden birisine sahip olmasıyla ve halkının açık fikirliliği ile tanınan, İngilizcenin anadil olarak konuşulduğu bir Amerika ülkesidir. Bu ülkede alınacak bir dil eğitimi ise öğrencilere ülkenin zenginliğinden ve vatandaşlarının yüksek kültüründen dolayı fazlasıyla çekici gelmektedir.

Türkiye’den ve Türkiye dışında dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerin yabancı dil eğitimi aldığı bir ülke olan Kanada’da özellikle Montreal, Vancouver ve Toronto gibi metropollerde ABD’deki dünyaca ünlü dil okullarıyla dahi rekabet edebilecek yeterlilikte dil okulları bulunmaktadır. Bu okulların mevcut olduğu ve Kanada’nın en büyük şehirleri arasında yer alan bu kentler Kanada’nın ekonomik ve turistik bel kemiğini oluşturdukları için de son derece çok kültürlü, gelişmiş ve eğitim açısından saygın bir yapıya sahiptirler. Bu sebepten dolayı da Kanada’da alınacak bir dil eğitimi sizi birden fazla kültürden insan ile bir araya getirecek ve kusursuz bir İngilizceyi, sağlam bir müfredat eşliğinde pratik etmenizi sağlayacaktır.

Yurtdışında verilen dil eğitimi konusunda uluslararası çapta adını duyurmuş bir ülke olan Kanada’da İngilizce dil eğitimi alabileceğiniz okulların başında Sprott Shaw Language School yani SSLC gelmektedir. Kanada’nın önemli şehirlerinden olan Vancouver, Surrey, Victoria ve Toronto olmak üzere dört farklı kampüste eğitim veren ve dil eğitimi konusunda mükemmeliyetçi bir anlayışa sahip olan SSLC, genel İngilizceden iş İngilizcesine kadar geniş bir çapta eğitim vermektedir. Bunun yanı sıra üniversiteye hazırlık programları da sunarak İngilizce yüksek öğrenim hedefine sahip olan öğrencileri de eğitmektedir. SSLC Dil Okulunu özel ve başarılı kılan en önemli durum ise kişiye göre özel bir program hazırlamasıdır. Yani siz İngilizceyi nasıl öğreniyorsanız SSLC size o tarz bir program hazırlayarak dili olabilecek en etkili şekilde öğrenmenizin yolunu açar. Son derece cazip ve etkileyici bir dil okulu olan SSLC’nin fiyatları 840 Kanada Doları’ndan başlamaktadır.

Kanada’da eğitimin çok yüksek standartlarda verildiği bir diğer dil okulu ise Real Institute Toronto’dur. İlgi çekici atmosferiyle öğrencilerini besleyen bu dil okulundaki eğitim,Toronto’nun en kaliteli üniversitelerinden birisi olan Ryerson Üniversitesi’ne bağlı bir müfredat ile verilmektedir. Öğrencilerine iş bulma ve staj yapma deneyimi de vaadeden okul verdiği kusursuz dil eğitiminin yanı sıra sayısız sosyal aktiviteyi de destekleyen bir programa sahiptir. Dünyanın en hareketli şehirlerinden birisi olan Toronto’da dil eğitimi almak isteyenler için bulunmaz bir fırsat olan bu kurumun fiyatları programdan programa değişiklik göstermektedir.

Kanada dil eğitimi ücretleri hakkında daha detaylı ve sağlıklı bilgi almak ve yurtdışında bir dil eğitiminin başlangıcını doğru bir eğitim kurumu ile gerçekleştirmek için Draft Yurtdışı Eğitim’in İzmir, Ankara ve İstanbul’da bulunan ofislerini ziyaret ederek, eğitim danışmanlarımızla yüzyüze görüşebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız