DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Kariyer Danışmanlığı
Kariyer Danışmanlığı

Doğru meslek ve doğru ülke tercihi yapmanız için danışmanlarımız ile buradayız.

Devamı
Kanada Dil Okulları Hakkında Merak Ettikleriniz

Yurtdışında eğitim denildiğinde ilk akla gelen ülkelerinden biri olan Kanada’da dünyanın en kaliteli dil okullarından, ülkenin resmi dili olan İngilizceyi öğrenmek öyle sanıyoruz ki hem kariyeriniz için hem de kendiniz için alacağınız en mantıklı kararlardan biri olacaktır.

Toronto, Vancouver ve Ontario gibi ülkenin büyük, önemli ve merkezi şehirleri dünyanın en başarılı dil okullarına ev sahipliği yapmaktadır. Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Akademik İngilizce gibi alanlarda birebir ve az nüfuslu grup derslerine katılabilirsiniz. Bu dil okulları ihtiyacınız olan alana yoğunlaşarak size en faydalı olacak eğitimi vermeyi amaçlamaktadır. 

SSLC (Sprott Shaw Language School), Vancouver, Surrey, Victoria ve Toronto şehirlerinde kampüsleri bulunan, çok çeşitli alanlarda öğrencilerine eğitim sunan Kanada’nın önemli dil okullarındandır. Üniversiteye hazırlık programı ve sunduğu ücretsiz danışmanlık nedeniyle ön plana çıkan SSLC, aynı zamanda öğrencilerinin kendilerine uygun saatlerde eğitim alabildiği esnek bir dil eğitim programına sahiptir. 

Şimdi bahsedeceğimiz dil okulu ise size kaliteli bir İngilizce eğitiminden çok daha fazlasını sunuyor. Real Institute, Toronto’nun popüler turistik mekanlarına, kültürel yerlere ve 5 büyük lig kulübüne ziyaretler düzenleyerek öğrencilerin eğitim ve sosyal yaşamlarını dengede tutmaya çalışır. Aynı zamanda staj ve iş arama becerilerini geliştirmeye de odaklanan Real Institute, yabancı öğrencilerin de sıklıkla tercih ettiği bir dil okuludur. 

Kanada’nın en büyük şehri olan Toronto, dünyanın en güçlü ekonomisine sahip 10 şehrinden biridir. Dünyanın en önemli ve en büyük IT şirketlerine ev sahipliği yapan bu şehir o kadar düzenlidir ki kalabalık olduğunu neredeyse hissetmezsiniz bile. Çok kültürlü ve hareketli bir şehir olan Toronto’da geçireceğiniz süre boyunca pek çok kültüre tanıklık edecek, unutulmaz anılar yaşayacaksınız. 

Kanada’da eğitim alabileceğiniz kaliteli dil okulları ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi edinmek ve kayıt yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Draft Yurtdışı Eğitim’in alanlarında uzman, deneyimli ve güler yüzlü danışmanlarından, İzmir, İstanbul ve Ankara’daki ofislerimizi ziyaret ederek birebir bilgi edinebilir ve kariyerinizdeki en önemli adımı atarken profesyonel yardım alabilirsiniz. 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız