DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Burs Başvuruları
Burs Başvuruları

Okul, devlet veya gideceğiniz ülkeden alabileceğiniz tüm burslar ile ilgili yanınızdayız.

Devamı
Kanada Dil Okulları: Toronto

Yurtdışında eğitim dendiğinde akla gelen ilk ülkelerden biri olan Kanada, yürüttüğü yüksek standartlı eğitim politikaları ve ülkenin sunduğu yüksek refah seviyesinin getirdiği avantajlarıyla eğitim için en çok tercih edilen ülkelerden biridir. 

İngilizce ve Fransızcanın konuşulduğu ülkede çok sayıda yabancı öğrenci bulunmaktadır. Kanada’nın en kalabalık şehri olan Toronto ise özellikle dil okullarının yoğunlukla bulunduğu bir şehirdir. 

Real Institute Toronto, şehrin merkezinde bulunan Ryerson Üniversitesi’ne bağlı bir kurumdur. ESL/EAL (İkinci Dil Olarak İngilizce ve Ek Dil Olarak İngilizce) programları kurumun dil edinim uzmanları tarafından hazırlanmakta ve büyük başarılar elde etmektedir. 

The Great Lakes College of Toronto, öğrencilerin ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş bir “Kişiselleştirilmiş Eğitim Programı” sunmaktadır. Bu program sayesinde büyük başarı elde edip ün sahibi olan kurum Toronto’nun merkezinde yer almaktadır. 

LSI Toronto, kendine özgü modern bir mimariye sahip binası ile Rosedale bölgesinin merkezinde bulunur. Öğrencilerine gün içerisinde rahat etmeleri için mikrodalga, buzdolabı, ücretsiz internet, bilgisayar laboratuvarı gibi imkanlar sunan LSI Toronto, öğrencilerinin teknolojinin son imkanlarını kullanarak eğitim almasını amaç edinen kaliteli ve saygın bir dil okuludur. 

Kaplan International Dil Okulu, çoğu zaman New York ile neredeyse bir tutulan Toronto’da dünyanın en uzun yapılarından biri olan CN Towers’tan yalnızca birkaç dakika uzaklıkta kurulmuştur. Dünya markası haline gelmiş ve en saygın dil okulları arasında zirveyi oynayan Kaplan International, öğrencilerine turistik geziler düzenleyerek teorik bilgilerini pratiğe dökme şansı sunuyor.

ILAC dil okulları ise 25’ten fazla prestijli ödüle layık görülerek eğitim kalitesini kanıtlamış bir kurumdur. Toronto’da, ülkenin en büyük kütüphanesi Metro Reference Library ile yan yana olan ILAC, şehir merkezinde beş kampüsle hizmet vermektedir. 

Toronto’da gidebileceğiniz belli başlı dil okulları bunlardır. Gerçekten iyi ve ihtiyacınız yönünde bir dil eğitimi almak istiyorsanız bu dil okullarının her biri size istediğiniz eğitimi sağlayacak kalite ve nitelikte okullardır. 

Kanada dil okulları, konaklama, uçak bileti, sağlık sigortası gibi işlemleriniz için ayrıntılı bilgi ve danışmanlık hizmeti almak isterseniz Draft Yurtdışı Eğitim’in İzmir ve Ankara ofislerindeki alanlarında uzman ve deneyimli danışmanlar ile iletişime geçebilirsiniz. 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız