DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Burs Başvuruları
Burs Başvuruları

Okul, devlet veya gideceğiniz ülkeden alabileceğiniz tüm burslar ile ilgili yanınızdayız.

Devamı
Kanada ILAC Dil Okulu'nda İngilizce Öğrenmek İster Misiniz?

Kanada; İngiltere, Amerika, Yeni Zelanda ve Avustralya gibi, İngilizcenin resmi dil olarak konuşulduğu bir ülkedir. Ülke; Ottawa, Toronto ve Vancouver gibi dünya markası olmuş kentleri bünyesinde barındırır. Kanada, son zamanlardaki ilerici ve özgürlükçü tutumlarıyla kamuoyunun gündemine oturmuştur ve Avrupa ülkelerinden bile daha yüksek yaşam standartlarına sahiptir. Bahsedilen bu özelliklerini korumak ve genişletmeye devam etmek adına, ülke, eğitime büyük bir önem vermektedir. Eğer yurtdışında dil eğitimi almak istiyorsanız Kanada, sizin için en cazip tercihlerden biri olacaktır ve özellikle Kanada ILAC Dil Okulu’nda İngilizce eğitimi, sizi uluslararası geçerliliğe sahip bir konuma taşıyacağından dolayı, bu cazip tercihlerin en üst sırasında yer alır desek yanlış olmayacaktır.

Kanada’nın eğitime verdiği  büyük önem, yurtdışında İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilerin ilk adresi olan son derece prestijli dil okullarına da yansımıştır. Ününü dünya çapında duyurmuş dil okullarına sahip bu ülkenin, en iyi dil okulları arasında yer alan Kanada ILAC Dil Okulu’nda dil eğitimi görmek, yurtdışında dil eğitimi almak isteyenler için oldukça kalifiye seçenekler sunar.

Faal olduğu süre boyunca 25’ten fazla ulusal ve uluslararası ödüle layık görülmüş, ILAC Dil Okulu; Toronto ve Vancouver kentlerinde şubeleri bulunan bir dil okuludur. Güçlü öğretmen kadrosu, Kanada’nın turistik, doğal ve yaşamsal açıdan en göz alıcı iki şehrinde bulunması ve 20 yıl gibi uzun bir süreden beridir faaliyette olmasıyla Kanada’da İngilizce öğrenmek isteyenlerin ilk durağıdır. ILAC, haftada 30-38 saat süren, her dönemin 2 haftadan oluştuğu yoğunluklu bir eğitim programına sahiptir. Ortalama 10-12 kişilik sınıflara sahip olan okul, 18 adet dil eğitimi seviyesi sunmaktadır. Yüksek standartlarını sürdürebilmek adına ILAC Dil Okulu, öğrencilerin yanında kaldığı homestay ailelerini her ay denetlemektedir. Tüm bunların yanı sıra, dünyanın dört bir yanından gelen öğrenciler, Kanada ILAC Dil Okulu’nda eğitim görmektedir. Bu sayede, siz de ufkunuzu genişletecek ve size dünyayı tanıtacak yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. 

Okulun şubelerinin bulunduğu Toronto ve Vancouver kentleri, düşük suç oranına sahip, modern, düzenli ve bir çok kültürün uyum içerisinde yaşadığı kentlerdir. Özellikle Toronto her yıl, ev sahipliği yaptığı farklı kültürlerin festivallerinin düzenlendiği, çok renkli bir yaşantı vadeden şehirlerden biridir. Vancouver ise, Hollywood ile birlikte, film endüstrisinin kalbinin attığı, sanat açısından son derece ileri bir şehirdir. Gelişmiş ulaşım ağlarına sahip bu kentlerde seyahat etmek son derece pratik ve kolaydır. Kanada ILAC Dil Okulu, bu kentlerdeki cazip konumunun yanı sıra, yurtdışında İngilizce öğrenmek isteyen bireylere eğitim vermekle kalmaz, aynı zamanda düzenlediği Niagara Şelalesi turları, tarihi geziler ve New York seyahatleri ile muhteşem bir yurtdışı deneyimi de vadeder. 

Kanada ILAC Dil Okulu’nda İngilizce eğitimi almak ve kaydınızı en doğru şekilde gerçekleştirmek için, Draft Yurtdışı Eğitim’in ayrıcalıklı fırsatlarından yararlanabilirsiniz. İstanbul, İzmir ve Ankara’da bulunan ofislerimizi ziyaret ederek detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız