DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Burs Başvuruları
Burs Başvuruları

Okul, devlet veya gideceğiniz ülkeden alabileceğiniz tüm burslar ile ilgili yanınızdayız.

Devamı
Kaplan International İle Amerika'da  Yabancı Dil Eğitimi Fırsatı

Binlerce gezginin, çalışanın, turistin, eğitimcinin ve öğrencinin uğrak yerlerinden biri olan Amerika; bünyesinde barındırdığı yabancı dil okulları ile yurt dışında yabancı dil eğitimi almak isteyenler için oldukça ideal bir ülkedir. Anadili İngilizce olan bir ülke olduğundan dolayı İngilizceyi yerinde öğrenebileceğiniz ülkelerin arasındadır ve yurt dışında alınacak bir dil eğitimi için mevcut en iyi seçeneklerin arasında sağlam bir konuma sahiptir. İmkanlarıyla insanı büyüleyen ve gezilip-görülecek yerler açısından da dünyanın en zengin ülkelerinden birisi olan Amerika, bünyesinde bulundurduğu dil okulları açısından da son derece davetkardır. Ülkede bulunan dil okulları uzun süredir yabancı dil eğitimi veren köklü okullar olmakla beraber hayatını İngilizce öğretmeye adamış eğitmenlerin de ders verdiği yerlerdir. Amerika’da dil eğitimi almak, kariyerini şekillendirmek ve güçlendirmek isteyen herkesin ilk tercihleri sırasında yer almalıdır.

Muhteşem Yabancı Dil Eğitimi İle Kaplan International
Dünyanın en büyük dil okulu ağlarından biri olan Kaplan güvencesi ve kalitesiyle çok yüksek kalitede yabancı dil eğitimi alırken ülkeyi keşfe çıkabilir, derslerde öğrendiklerinizi doğrudan yaşamın içinde pekiştirebilir, üstelik pek çok ders dışı aktivite ve sosyal etkinliklerle hayatınız boyunca unutamayacağınız anılar biriktirerek dünyanın dört bir yanından ömür boyu sürecek dostluklar edinebilirsiniz. Kaplan Uluslararası Dil Okulları’nın ABD genelinde 18 şubesi bulunur. Bu lokasyonlar arasında Berkeley, Boston Fenway, Harvard Square, Chicago, Highline College, Golden West College, Los Angeles Westwood, Whittier College, Miami, New York Empire State, New York SoHo, Philadelphia, Portland, San Diego, San Fransisco, Santa Barbara CC, Seattle ve Washington D.C. yer alır. Hepsi birbirinden kaliteli dil eğitimi veren bu okullarda yoğun İngilizce, İş İngilizcesi ve sınavlara hazırlık gibi çok çeşitli amaçlara yönelik kurslara katılabilirsiniz. 

Kaplan International bünyesinde 100’den fazla ülkeden gelen öğrenciler eğitim görmekte olup bu öğrencilere İngilizce dil kursları ve üniversiteye hazırlık programları sunulmaktadır. Kaplan International’ın amaçlarından birisi bünyesinde eğitim alan öğrencilerin her birinin eğitimleri süresince ilerlemelerinin doruk noktasına ulaşmasıdır. Kaplan International’ın sunduğu kurslar öğrencilerin ihtiyaçlarına göre şekillenmiştir ve öğrencinin akıcı bir konuşma, yazma ve dinleme becerisi geliştirmesini kısa sürede sağlamaktadır. Kaplan International TOEFL ve IELTS gibi sınavlara da öğrenci hazırlayan bir yurt dışı eğitim kurumudur.

Siz de yabancı dil eğitiminizi daha fazla ertelememek ve Kaplan International bünyesinde kaliteli bir yabancı dil eğitimi almak için İzmir, Ankara ve İstanbul ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız