DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Staj Desteği
Staj Desteği

Yurt dışına ister üniversite eğitimi ile isterseniz dil eğitimi ile gidin; tüm staj fırsatlarını sizinle paylaşacağız.

Devamı
Kendi Dil Eğitim Paketinizi Kendiniz Oluşturmak İster Misiniz?

Yurt dışında dil eğitimi alıyor olmak bir çok açıdan daha avantajlı bir süreçtir. Uygun fiyatlarla dil eğitimi alabileceğiniz okullar, bugün Avrupa'nın en kaliteli dil okulları arasında yer almaktadır. Özellikle dil öğrenimini yurt dışında almak isteyen kişiler için bulunmaz bir fırsat olan bu kurumlar, pek çok açıdan da avantajlı okullardır.

Günümüzde yabancı dilin ne kadar önemli bir durum olduğunu bilmeyen yoktur diyebiliriz. Özellikle yurt dışında alınacak olan bir yabancı dil eğitimi, pek çok açıdan avantaj sunan bir durumdur. Bunun en büyük nedeni elbette o ülkenin ana dilinde bir eğitim alıyor olmanın, o dili öğrenme açısından ne kadar fayda sağladığıdır. Ancak elbette illa ki o ülkenin ana dilinde bir yabancı dil eğitimi almak zorunda değilsiniz. Örneğin İtalya'da İngilizce eğitimi veren bir çok önemli dil eğitimi kurumu vardır. Ve sosyal hayatta yabancı dilinizi Türkiye'ye kıyasla daha fazla pratik etme şansı bulacağınızdan dolayı, yine sizin adınıza avantajlı bir durumdur. Avantajlı dil eğitimi paketleri ile yurt dışında bulunan dil okullarını bu yazımızda sizler için derledik.

İrlanda'da Dil Eğitimi Almak

İrlanda’nın en iyi dil okulları çoğunlukla başkent Dublin’de yer almaktadır. Dublin aynı zamanda ülkenin ekonomik, turistik ve kültürel başkenti olarak görülebilir. Hem huzurlu hem de heyecan verici olmayı çok iyi başaran bu şehirde dil kursuna gitmenin önemli bir avantajı vardır: Dublin’de dil öğrenirken  Euro kazanabilirsiniz! İrlanda, ulusal politikası gereği, dil eğitimi alan öğrencilere haftalık 20 saat çalışma izni veren ülkelerden biridir. Asgari ücretin saatlik 9-10€ civarında olduğu İrlanda’da, haftada 20 saat çalışarak İngilizce'nizi geliştirirken pek çok ihtiyacınızı karşılayacak parayı kazanmanız mümkün!

Dublin’de bulunan ve kaliteli bir dil okulu olan International School of English 1997 yılından beri dil eğitimi vermekte olup kurulduğu günden bugüne standartlarını giderek daha yüksek bir çizgiye çekmeyi başarmıştır. Müthiş bir eğitmen kadrosuna sahip olan bu okulda alınabilecek bir dil eğitimi sizi İngilizcenin en ince detaylarına hakim kılacak ve bu sayede rakiplerinizden fersahlarca ileride olmanızı sağlayacaktır. International School of English’te alınacak bir İngilizce eğitiminin fiyatları 800 Euro’dan başlamaktadır.

Dil eğitimi paketleri hakkında detaylı bilgi almak ve kendi bütçesine uygun bir paket belirlemek için İzmir, Ankara ve İstanbul ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız