DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Kariyer Danışmanlığı
Kariyer Danışmanlığı

Doğru meslek ve doğru ülke tercihi yapmanız için danışmanlarımız ile buradayız.

Devamı
Kharkov Ulusal Tarım Teknik Üniversitesi'nde  Uzaktan Hukuk Eğitimi

Yurt dışında sınavsız uzaktan eğitim ile Hukuk okuyabileceğinizi biliyor muydunuz? Evet, yanlış okumadınız. Hem üniversite sınavına girmeden hem de uzaktan eğitim ile yurt dışında Hukuk okuyabilirsiniz. Ukrayna'nın önde gelen saygın kurumlarından biri olan Kharkov Ulusal Tarım Teknik Üniversitesi, size bu şansı tanıyor. Üstelik uygun fiyatlarla burada okuyabilirsiniz.

Uzaktan Eğitim İle Üniversite Okumak
Diyelim ki, yurt dışında bulunan bir okuldan eğitim almak ve mezun olmak istiyorsunuz. Ancak bunun için vaktiniz yok. Ya da yaşadığınız yeri terk etmek istemiyorsunuz. Belki de halihazırda zaten çalışan bir bireysiniz. Bu noktada yurt dışındaki bir okuldan uzaktan eğitim almak tam size göredir diyebiliriz. Pek çok bölümde bu eğitimi almanız mümkündür. Üstelik bunu dünyanın en kaliteli üniversitelerinden birinden mezun olarak yapabilirsiniz. Lisans eğitimi alabileceğiniz gibi, lisans tamamlama eğitimini de alabilmeniz mümkündür.

Kharkov Ulusal Tarım Teknik Üniversitesi Hakkında
Ukrayna’nın Kharkov şehrinde bulunan Kharkov Ulusal Tarım Teknik Üniversitesi, 1930 yılında kurulmuştur. Ukrayna Milli Eğitim Bakanlığı tarafından verilen IV. Seviye akreditasyonla hizmet veren bu üniversitenin eğitim dili İngilizce ve Rusçadır. 1953 yılından beri yabancılar da bu üniversitede eğitim alabilmektedir. Bu üniversitenin harç ücretleri öğrenci dostudur. 

Ukrayna'da Üniversite Hayatı
Ukrayna’da üniversite eğitiminizi tamamladığınızda; Dünya Sağlık Örgütü, UNESCO gibi önde gelen uluslararası kuruluşlar tarafından tanınan bir diplomaya sahip olma ayrıcalığını yaşayacaksınız. Ayrıca, Ukrayna’daki prestijli üniversitelerin denkliği YÖK tarafından da tanınmaktadır. Kharkov Ulusal Tarım Teknik Üniversitesi ayrıca öğrencilerine uluslararası diploma şansı sunmaktadır. Yani siz mesleğinizi dilediğiniz her yerde yapabilirsiniz!

Ukrayna’da yaşam ve eğitim olanaklarıyla ilgili olarak aklınıza takılan herhangi bir soruya yanıt bulmak için profesyonel ve uzman Draft Eğitim danışmanlarıyla irtibata geçebilir, eğitim ve kariyer planınızı geç kalmadan oluşturmak için ilk adımı atabilirsiniz. Draft Eğitim Danışmanlığı olarak kayıt yaptırdığınız günden mezun olduğunuz güne kadar her aşamada size destek olmaktan memnuniyet duyacağız. Yurt dışı eğitimi hakkında daha detaylı bilgi almak, uzaktan eğitim ile Hukuk okumak, yüksek lisans yapmak ya da lisans tamamlamak için uzman eğitim danışmanlarımız ile görüşebilir ya da bize online iletişim formundan ulaşabilirsiniz!

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız