DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Staj Desteği
Staj Desteği

Yurt dışına ister üniversite eğitimi ile isterseniz dil eğitimi ile gidin; tüm staj fırsatlarını sizinle paylaşacağız.

Devamı
Lisans Tamamlama

Türkiye’de aldığınız ön lisans eğitiminizden mezun oldunuz ve lisans tamamlamayı düşünüyorsunuz; Makedonya’da bulunan köklü, başarılı ve modern üniversitelerde tamamlamak istediğiniz bölüme uygun tercih yapabileceğinizi biliyor muydunuz? İster uzaktan eğitim ister örgün eğitim seçeneklerini tercih edin, Makedonya’da lisans tamamlamak ufkunuzu genişletecek bir deneyim olacaktır. 

Lisans tamamlama yapabileceğiniz üniversitelerimiz arasında, Gostivar’da bulunan Uluslararası Vizyon Üniversitesi’nde tüm bölümlerde uzaktan ve örgün seçeneklerle Türkçe lisans tamamlama eğitimi alabilirsiniz. Uluslararası Vizyon Üniversitesi’ndeki lisans tamamlama bölümleri; Hukuk, Bilişim Mühendisliği, Ekonomi, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Mimarlık olarak sıralanmaktadır.

Lisans tamamlama programlarına kayıt yaptırabilmek için en temel şart 2 yıllık ön lisans programlarından mezun olmanızdır. Bu şartı sağladıktan sonra, danışmanlarımızın desteğiyle mezun olduğunuz bölüme göre kaydınızı yaptırabilirsiniz. 

İzmir, Ankara ve İstanbul ofislerimizle iletişime geçerek örgün ve uzaktan eğitim kapsamında sunulan tüm lisans tamamlama programlarımız hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız