DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Konaklama Desteği
Konaklama Desteği

Eğitim süreniz boyunca konaklayacağınız yere ve daha sonra dilerseniz farklı konaklama tercihlerinize yardımcı olacağız.

Devamı
Londra'da Dil Eğitimi Almak İster Misiniz?

Bugün 8 milyonu aşkın kişinin yaşadığı Londra, kendine has mimarisi, keyifli sokakları, kozmopolit yapısı ile dünyanın en önemli başkentlerinden biridir. Thames Nehri kıyısında kurulan Londra, her türden kültüre ev sahipliği yapmasıyla bilinir. İngilizcenin anavatanı olan İngiltere’nin en sağlam dil okullarına sahip merkezi Londra’da dil eğitimi almanın bugün pek çok faydası vardır.

 

Şehir hayatının her yönden renkli ve eğlenceli olduğu Londra’da dil eğitimi almak, pek çok kültüre, sosyal aktiviteye, gezilecek ve görülecek yere şahit olmak ve tüm bunları yerinde yaşamak demektir. Dil eğitimi aldığınız süre boyunca Londra’da mutlaka yapacak bir şey bulursunuz diyebiliriz. Ayrıca şehir sürekli hareket halinde olmasından dolayı size pek çok şey için her türden fırsatın kapısını aralar. 

 

Elbette sadece gezilecek ve görülecek yerlerden ibaret değildir Londra. Dünyanın en saygın ve kaliteli dil okullarına sahip Londra, yurtdışında dil eğitimi almak isteyenler için seçkin ve prestijli bir tercihtir. Eğer dil eğitimi için Londra’yı tercih ederseniz, hareketli ve renkli bir eğitim hayatı sizi bekliyor demek yanlış olmayacaktır. Elbette İngilizceyi anavatanında öğrenerek, en doğru ve kaliteli şekilde dil öğreniyor olmanın da keyfini yaşayabileceksiniz.

 

Sinemaları, müzeleri, pek çok türden alışveriş mekanı ve sanat galerileriyle ünlü Londra’nın en prestijli dil okullarından biri The English Studio Dil Okulu, Londra’nın keyfini ve güzelliğini yaşarken, bir yandan da kaliteli bir eğitim alabilmeyi sağlayan okullarından sadece bir tanesidir. Londra’daki The English Studio Dil Okulu, Holborn ve Catton Street olmak üzere iki binada eğitim vermektedir. Dünyanın pek çok yerinden gelen kişiye dil eğitimi veren okul, dünyaca ünlü British Museum ve Covent Garden Market’e çok yakındır ve meraklısı için oldukça önemlidir. The English Studio Londra, British Council akreditasyonuna sahip olup, deneyimli ve çağdaş eğitmenleriyle  en yüksek kalitede İngilizce eğitimi alacağınızın garantisini, yurtdışında dil eğitimi almak isteyen herkese vermektedir.

 

Avrupa’nın pek çok ülkesinde dil eğitimi veren International House’un Londra kampüsü  International House Londra, Londra’da kaliteli dil eğitimi alabileceğiniz bir diğer okuldur. Öğrencinin ihtiyaçlarına göre düzenlenen programlarıyla meşhur International House Londra, her öğrenciye en doğru şekilde İngilizce öğretmeyi misyon edinerek kendi farkını yaratmıştır. Birinci sınıf materyalleri ve bünyesindeki tecrübeli dil eğitmenleriyle International House Londra, kaliteli ve modern bir eğitimi her yönden vaad etmektedir. 

 

LSI Londra Dil Okulu, İngiltere’nin en köklü ve eski binalarından birinde dil eğitimi vermektedir. Viktoryan döneminde inşa edilen binada eğitim hayatını sürdüren okul, modern ve geniş sınıfları, e-öğrenme sistemi, öğrenciler için ortak kullanım alanı, bireysel çalışma alanı, kütüphane, öğrencilerin kullanımına sunulan bilgisayarlar, ücretsiz internet bağlantısı, bahçe ve kahve makinesi gibi öğrenciyi her yönden rahat ettirecek ve dil eğitimine teşvik edecek olanakları bünyesinde barındırır.

 

Eğer siz de dünyanın en iyi dil okullarına sahip Londra’da dil eğitimi almak istiyorsanız, Draft Yurtdışı Eğitim’in uzman eğitim danışmanlarıyla İzmir, Ankara ya da İstanbul’daki ofislerinde görüşerek, dil eğitiminizi en doğru şekilde başlatabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız