DRAFT BLOG

Tüm Makedonya İçerikleri
Yurtdışında Mimarlık Eğitimi Almak

Sizlere dünyanın en popüler mesleklerinden biri olan Mimarlık eğitiminden bahsetmeye geldik.

Sınavsız Üniversite Okumak Mümkün mü?

Yurt dışında sınavsız üniversite konusunu yeniden masaya yatırdığımız videomuza hoş geldiniz.

Makedonya Balkan Üniversitesi Hakkında Bilgiler

Uluslararası Balkan Üniversitesi 2006 yılında Makedonya’da aydınlar ve akademisyenler tarafından Türkiye ile kültürel bir köprü oluşturmak ve bölgede bulunan kişilerin eğitim seviyesini geliştirmek için kurulan bir yüksek öğrenim kurumudur. Eğitim dili İngilizcedir. Balkan Üniversitesi bünyesinde eğitim, 7 fakültede sürdürülmektedir. Balkan Üniversitesi ülkemiz Yüksek Öğretim Kurumu tarafından akredite edilmiştir.

Üniversitenin Misyonu

Balkan Üniversitesinin misyonu kültürel çeşitliliğin içinde uluslararası bir eğitim kurumu olmak ve rekabete hazır bireyler yetiştirerek, profesyonel iş gücü sağlamaktır. Pek çok farklı ülkeden öğrencinin eğitim gördüğü Uluslararası Balkan Üniversitesi, öğrencilere farklı kültürlerin sentezlendiği çok kültürlü bir ortam sunar. Akademik olarak başarılı öğrencilere burs imkanı da sağlanmaktadır. Üstelik burs imkanı tüm bölümler için geçerlidir. Balkan Üniversitesi ayrıca, özellikle Türkiye'den gelen öğrencilere Türk Lirası ve taksitli ödeme seçenekleriyle de ön plana çıkan bir okuldur.

Üniversitenin Fakülteleri

Üniversite sınavsız bir üniversitedir. İstediğiniz bölümde eğitim almak için herhangi bir üniversite sınavına girmenize gerek yoktur. Balkan Üniversitesi bünyesinde; İdari Bilimler, Ekonomi, Mimarlık, Mühendislik, Güzel Sanatlar, Beşeri ve Sosyal Bilimler ve Eğitim Bilimleri fakülteleri bulunmaktadır. Siz de yurt dışında eğitim almayı düşünüyorsanız, Balkan Üniversitesi'nde istediğiniz bölümü sınav koşulu olmadan tercih edebilirsiniz.

Üniversitenin Eğitim Dili

Makedonya Balkan Üniversitesi İngilizce dilinde eğitim veren bir kurumdur. İngilizce diline hâkim olduğunuzda bu üniversitenin çeşitli fakültelerinden yararlanabilirsiniz. Başvuru koşulu olarak sizden sadece lise diploması ve not dökümü istemekle beraber, dil yeterliliğinizi belgelemeniz de beklenir. Eğer yabancı diliniz yeterli seviyede değilse üniversitede bir sene hazırlık eğitimi alırsınız.

Uluslararası Balkan Üniversitesi ve bölümleri hakkında ayrıntılı bilgiyi İstanbul, Ankara ve İzmir ofislerimizde bulunan danışmanlarımız ile iletişime geçerek edinebilirsiniz. Dilerseniz hemen şimdi aşağıda yer alan iletişim formunu doldurarak bunu gerçekleştirebilirsiniz. Uzman eğitim danışmanlarımız size kısa sürede cevap verecektir. Yurt dışı eğitimi için gözünüz korkmasın. Doğru yönlendirme ve doğru tercih ile siz de hayallerinizdeki yurt dışı eğitimini uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey karar verip, doğru eğitim danışmanlığı firması ile iletişime geçmektir!

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız