DRAFT BLOG

Tüm Makedonya İçerikleri
Yurtdışında Mimarlık Eğitimi Almak

Sizlere dünyanın en popüler mesleklerinden biri olan Mimarlık eğitiminden bahsetmeye geldik.

Sınavsız Üniversite Okumak Mümkün mü?

Yurt dışında sınavsız üniversite konusunu yeniden masaya yatırdığımız videomuza hoş geldiniz.

Makedonya'da İletişim Bölümü Okuma Fırsatı

Üniversite giriş sınavlarına hazırlanan ve geleceğini bu sınav sistemine bağlayan öğrencilerin birçoğu iyi bir üniversitede, istedikleri bölümü okumanın hayallerini kuruyorlar. Sınav sisteminin dışında, sınav stresinden uzak bir eğitim fırsatı arayan öğrenciler ise özel üniversitelerin ve yurtdışı üniversitelerin kapılarını zorluyorlar. Yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilerin ise en büyük endişelerinden biri bu eğitimi uygun fiyatlı bir şekilde yerine getirip getiremeyecekleri.

Ülkemizde üniversitelerde okumak sınav sonuçlarına bağlı ve aynı şekilde, özel üniversitelerde okumak için taban puanlarınız dikkate alınıyor. Ancak özel üniversitelerle aynı ekonomik şartlara sahip ve sınava gerek olmadan eğitim alabileceğiniz üniversite imkânlarının yer aldığı ülkelerin sizleri beklediğini söylemek mümkün. Bu ülkelerden biri kültürel açıdan bize yakın olan Makedonya'dır. 

İletişim bölümlerine sınavsız, sorunsuz bir şekilde girmeyi hayal eden öğrencilerimize tavsiye edeceğimiz okullardan biri Makedonya Amerikan Üniversitesidir. Avrupa standartlarında bir eğitimin adresi olan Makedonya Amerikan Üniversitesi İletişim bölümünde istediğiniz mesleğe sınav stresi olmadan adım atabilirsiniz.

Makedonya Amerikan Üniversitesi İletişim bölümünde okumayı düşünen öğrencilerimize yurtdışında eğitim olanaklarıyla ilgili her türlü desteği sunmaya hazır ekibimiz ile irtibata geçerek hayallerinizi gerçeğe hemen dönüştürebilirsiniz. Makedonya'da yaşam şartları, barınma, eğlence, kültürel faaliyetler ve sosyal yaşam gibi konularda size bilgi verecek danışmanlık kadromuz  Makedonya Amerikan Üniversitesi İletişim bölümüne giriş ve kayıt işlemleri için her an yanınızda olacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız