DRAFT BLOG

Tüm Makedonya İçerikleri
Yurtdışında Mimarlık Eğitimi Almak

Sizlere dünyanın en popüler mesleklerinden biri olan Mimarlık eğitiminden bahsetmeye geldik.

Sınavsız Üniversite Okumak Mümkün mü?

Yurt dışında sınavsız üniversite konusunu yeniden masaya yatırdığımız videomuza hoş geldiniz.

Makedonya'da Üniversite Ücretleri

Makedonya'da eğitim almak için birçok sebebiniz olabilir. Yaşantı olarak Türk kültürüne yakın bir yaşantıya sahip olan Makedonya'da üniversite eğitimi almak hem dili geliştirmek hem de yurtdışında eğitim almanın verdiği avantajları yaşamak için önemli bir fırsat sunar.  Günümüzde yurtdışında eğitim eskisi kadar yüksek ücretlerle verilmiyor. Daha kolay ve bütçeyi sarsmayan eğitim fırsatlarından yararlanmak artık mümkün. Özellikle Balkanlarda eğitim almayı tercih ederseniz, istediğiniz bölümde sınavsız ve uygun fiyatlarla okuma şansına sahipsiniz.

Makedonya'da bulunan üniversiteler arasında Amerikan Üniversitesi, Uluslararası Struga Üniversitesi, Güneydoğu Avrupa Üniversitesi, Balkan Üniversitesi, Tetova Üniversitesi, Manastır Üniversitesi, Goce Delcev Üniversitesi, Üsküp Mit Üniversitesi, Uluslararası Vizyon Üniversitesi, Kril-i Metodi  Üniversitesi ve  Fon Üniversitesi yer almaktadır.

Bu üniversitelerde yıllık eğitim fiyatları oldukça avantajlıdır. Üstelik ülkemizde bulunan özel üniversitelerle kıyaslandığı zaman çok daha uygun fiyatlara eğitim alabileceğinizi görebilirsiniz. Ayrıca okuduğunuz yıllık ücretin dışında Makedonya'da uygun fiyatlarla yaşamınızı sürdürmeniz de mümkündür. Makedonya'da bulunan birçok üniversite; uluslararası bir eğitim sisteminin uygulanmasıyla, uzman ve başarılı akademik kadrolarıyla teorik açıdan zengin ve aynı zamanda pratik hayata hazırlamaya yönelik eğitim vermektedir. Makedonya'da okumayı tercih ederek daha iyi imkânlarla istediğiniz bölümde okuma  şansını yakalayabilirsiniz. Makedonya'da üniversite programları için istenen ücretler hakkında İstanbul, Ankara ve İzmir’de bulunan ofislerimiz aracılığıyla bilgi alabilirsiniz. Ayrıca aklınıza takılacak her türlü soru için danışmanlarımızın bilgisine başvurabilir ve gerekli tüm ayrıntıları öğrenebilirsiniz.

Yurtdışında kaliteli bir eğitim almak istiyorsanız; mutlaka Makedonya Üniversiteleri konusunda bilgi edinmeli ve tercihinizi ona göre yapmalısınız.

Türkçe Üniversite Ücretleri 

İngilizce ve Diğer Dillerdeki Üniversite Ücretleri

Yüksek Lisans Ücretleri

İlk 500 Üniversite Ücretleri

Devlet Okulları

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız