DRAFT BLOG

Tüm Makedonya İçerikleri
Yurtdışında Mimarlık Eğitimi Almak

Sizlere dünyanın en popüler mesleklerinden biri olan Mimarlık eğitiminden bahsetmeye geldik.

Sınavsız Üniversite Okumak Mümkün mü?

Yurt dışında sınavsız üniversite konusunu yeniden masaya yatırdığımız videomuza hoş geldiniz.

Makedonya Güneydoğu Avrupa Üniversitesi'nde Eğitim Almak

Üniversite sınavına girip, istedikleri bölümleri kazanamayan öğrenciler için yurtdışında eğitim yepyeni bir eğitim hayatının başlangıcı olabilir. Belirli bir maliyete sebep olan ve uzun bir çalışma süreci gerektiren sınav sistemi tercih edilen üniversitelere girmek için gerekli olurken, yurtdışında eğitim imkânlarıyla sınavlara gerek olamadan üniversitelere giriş yapabilirsiniz. Eğer uygun şartlarda üniversite eğitimi almak istiyorsanız Makedonya'nın seçkin üniversiteleri sizin için bulunmaz bir fırsat olabilir. 

 

Yaşam koşulları olarak zengin içeriğe sahip Makedonya'da birçok ülkeye göre daha uygun fiyatlarda eğitim alabilirsiniz. Lise düzeyinde aldığınız eğitim ve ortalamalar dikkate alınmaksızın giriş yapacağınız birçok üniversitede sınavlarda yüksek puan gerektiren bölümlerde okuyabilirsiniz. Ülkenin önde gelen üniversitelerinin başında Makedonya Güneydoğu Avrupa Üniversitesi gelir.

 

2001 yılında kurulan üniversite, Makedonya'nın Kalkandelen şehrinde yer almaktadır. Doğal güzelliklerle çevrili bir ortamda kurulan bu üniversitenin oldukça geniş ve keyifli bir kampüsü bulunmaktadır. Ülkenin önde gelen üniversitelerinden biri olan Güneydoğu Avrupa Üniversitesinde uluslararası düzeyde bir eğitim anlayışı hâkimdir. 

 

Üniversitenin geniş yurt olanaklarından yararlanabilir veya Makedonya'da kendinize uygun bütçeye sahip birçok evinde öğrenci olarak yaşam sürdürebilirsiniz. Makedonya Güneydoğu Avrupa Üniversitesi ulaşım olarak merkezi bir konumda yer almaktadır.

 

Makedonya Güneydoğu Avrupa Üniversitesinde eğitim alacağınız alanlar arasında İş ve Ekonomi, İşletme, Bilgisayar Mühendisliği, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Uluslararası İlişkiler, Liderlik, AB ve Kamu Yönetimi gibi bölümler yer almaktadır. Eğitim dili olarak Makedonca ve İngilizce eğitim görebileceğiniz bu gibi değerli bölümlere, sınav şartı olmadan giriş yapabilirsiniz.

 

Konusunda uzman eğitim kurumumuz, geniş kadrosu ve tecrübesiyle sizleri Makedonya Güneydoğu Avrupa Üniversitesinde eğitim alma konusunda bilgilendirecektir. Uygun fiyatlı eğitim seçeneği ve güncel bilgiler için bizimle iletişime geçmeyi ihmal etmeyin.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız