DRAFT BLOG

Tüm Makedonya İçerikleri
Yurtdışında Mimarlık Eğitimi Almak

Sizlere dünyanın en popüler mesleklerinden biri olan Mimarlık eğitiminden bahsetmeye geldik.

Sınavsız Üniversite Okumak Mümkün mü?

Yurt dışında sınavsız üniversite konusunu yeniden masaya yatırdığımız videomuza hoş geldiniz.

Makedonya Kiril Metodi Üniversitesi'nde Eğitim Fırsatı

Makedonya'nın önemli üniversitelerinden biri olan Kiril Metodi Üniversitesi, ülkenin başkenti Üsküp'ün değerli eğitim kurumlarından biridir. Makedonya Kiril Metodi Üniversitesi 1949 yılından bu yana, uygulamaya dönük ve kaliteli hizmet anlayışıyla öğrencilerine kapılarını açmaktadır. Sadece ülkenin değil Balkanların da sayılı üniversitelerinden biri olan Kiril Metodi Üniversitesi, Üsküp'te yer alır. Üsküp ülkenin tarihi ve kültürel anlamda en görülmeye değer şehirlerinden biridir. Ülkemizden bu şehre ve şehirden ülkemizde yoğun bir ilgi vardır. Makedonya, tarihimizde önemli bir yere sahip bir ülkedir. Bu nedenle eğitim yaşamınız boyunca kültürümüzün ve tarihimizin izlerini bu ülkede görebilme şansına sahip olacaksınız.

Makedonya Kiril Metodi Üniversitesinde eğitim almak için üniversite giriş sınavlarına girmek zorunda değilsiniz. Sınav sistemimiz içinde giriş yapmak için yüksek puanlar almamız gerek bölümlere bu üniversitede sınavsız olarak girebilirsiniz. Eğitim ücretleri bakımından Makedonya’daki birçok üniversitede olduğu gibi Metodi Üniversitesinde de düşük bütçeyle eğitim alabileceksiniz.

Makedonya Kiril Metodi Üniversitesi birçok ülke arasında kabul görmüş bir seviyeye sahiptir. Bu nedenle diplomanızda dünya çapında birçok ülkede faaliyet gösterme şansına sahip olursunuz. Köklü bir üniversite olan Kiril Metodi'de sosyal yaşam oldukça hareketlidir. Spor ve kültürel alanları gelişmiş olan üniversitenin geniş olanaklara sahip bir kampüsü bulunmaktadır.

Ülkemizden eğitim için Makedonya'yı tercih edecek ve uygun fiyatlı, sınavsız bir üniversite eğitimi alacaksanız kurumumuz sizlere bu konuda ücretsiz olarak danışmanlık hizmeti verecektir. Kiril Metodi başta olmak üzere Makedonya'nın seçkin üniversitelerinde okumak için bizi arayabilir, ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız