DRAFT BLOG

Tüm Makedonya İçerikleri
Yurtdışında Mimarlık Eğitimi Almak

Sizlere dünyanın en popüler mesleklerinden biri olan Mimarlık eğitiminden bahsetmeye geldik.

Sınavsız Üniversite Okumak Mümkün mü?

Yurt dışında sınavsız üniversite konusunu yeniden masaya yatırdığımız videomuza hoş geldiniz.

Makedonya Mit Üniversitesi

Makedonya’nın Üsküp kentinde bulunan Mit Üniversitesi; Üsküp Mit Üniversitesi olarak da bilinmektedir. Türkiye Cumhuriyeti ile çeşitli alanlarda eğitim işbirliği içerisinde bulunan Mit Üniversitesi, deneyimli akademisyenleri ile çok başarılı, öncü bir üniversitedir. Avrupa ve Amerika’da uygulanan eğitimin gözlemlenerek yeni bir akım öncülüğünde sunulan dersler, öğrencilerin başarısını büyük ölçüde artırmaktadır. Üsküp Mit Üniversitesi’nde İngilizce, Makedonca ve Arnavutça dillerinde de bölümler bulunmaktadır. 

Mit Üniversitesi akredite edilmiş bir kurumdur. Mit Üniversitesinde Fizyoterapi, Diş Hekimliği, Psikoloji, Mimarlık ve Hukuk bölümleri bulunmaktadır. Eğitim süreleri bölümlere göre 1 yıl hazırlık olmak üzere 3 ila 5 yıl arasında değişmektedir.

Makedonya’nın Üsküp kentinde bulunan Mit Üniversitesini tercih ettiğinizde üniversitelerden dolayı gençlerin yoğun olduğu, Avrupa şehri görünümündeki bu güzel şehri çok sevecek ve ülkemizden birçok şey bulacaksınız. Makedonya ve Üsküp’te Türk kültürünün yoğun yaşanıyor olmasından dolayı kültürel anlamda sorun yaşama ihtimaliniz yok denecek kadar azdır. Mit Üniversitesi’nin bünyesinde yurtların dışında da pek çok sosyal tesis bulunur.

Mit Üniversitesi’nin uluslararası niteliğe sahip akademisyenleri derslere ve öğrencilerin başarısına büyük katkı sağlamaktadır. Mit Üniversitesi kaliteli eğitimler vererek alanınızda başarılı bireyler olarak yetişmenizi sağlamayı misyon edinmiş bir üniversitedir. Ayrıca eğitiminiz dışında dünyanın dört bir yanından gelen öğrenciler ile tanışarak yeni arkadaşlıklar kurabilir, ufkunuzu genişletebilirsiniz.

Mit Üniversitesi ve diğer Makedonya üniversiteleri hakkında daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz alanında uzman danışmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız