DRAFT BLOG

Tüm Makedonya İçerikleri
Yurtdışında Mimarlık Eğitimi Almak

Sizlere dünyanın en popüler mesleklerinden biri olan Mimarlık eğitiminden bahsetmeye geldik.

Sınavsız Üniversite Okumak Mümkün mü?

Yurt dışında sınavsız üniversite konusunu yeniden masaya yatırdığımız videomuza hoş geldiniz.

 Makedonya Mit Üniversitesi Denklik

Makedonya üniversite eğitimi açısından Türkiye’den yoğun rağbet gören bir ülkedir. Ancak Makedonya'da eğitim almak söz konusu olunca, bu ülkede denklik sorununun olup olmaması bakımından bazı soru işaretleri doğmaktadır. Bu gibi soru işaretlerini ortadan kaldırmak için ilgili üniversitede denklik olup olmadığı konusunda bir araştırma yapmak elbette en doğru hareket olacaktır.

“Makedonya Mit Üniversitesi denkliği var mı yok mu?” gibi birtakım sorulara yanıt bulmak istiyorsanız; doğrudan Yükseköğretim Kurumu ile görüşmeniz mümkündür. Ayrıca size bu konuda yardımcı olabilecek Draft Eğitim danışmanlarımızdan da bilgi alabilirsiniz. 

Makedonya Üniversitesi'nde giriş sınavı şartı olmadan eğitim veren Makedonya MİT Üniversitesi Amerika lisanslı diploma vermektedir. Bu diploma sayesinde birçok AB ülkelerinde iş bulabilmek, meslek hayatına atılmak oldukça kolaydır. Makedonya Mit Üniversitesi Avrupa düzeyinde eğitim vermesi nedeniyle eğitmenlerini de özenle seçtiği için kaliteli bir eğitim sunmaktadır. Ayrıca lisans eğitimi tamamlandıktan sonra yüksek lisans yapma imkanı sunan Makedonya Mit Üniversitesi İngilizce ve Türkçe eğitim yapmaktadır. Eğer Türkçe eğitimi seçerseniz çok daha kolay adapte olabilmeniz mümkündür. Ayrıca yabancı dil eğitimi alarak hayata atılmak istiyorsanız İngilizce hazırlık sınıfında okumanız gerekecektir. Oldukça avantajlı birçok imkan sunan Makedonya Mit Üniversitesi’nde her açıdan kolay bir eğitim alabilirsiniz. Üstelik ülkede konaklama açısından da uygun koşulların olması ekonomik anlamda da avantaj sunmaktadır. 

Makedonya Mit Üniversitesi'nde eğitim almak istiyorsanız denklik konusunda ve diğer kafanıza takılan birçok konuda Draft Eğitim’in İstanbul, İzmir ve Ankara şubelerinden danışmanlarımıza ve yetkililerimize ulaşmanız mümkündür. Ayrıca yurtdışı eğitim hakkında her konuda bilgi alabileceğiniz Draft Eğitim size bu konuda gerekli olan tüm desteği sağlamaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız