DRAFT BLOG

Tüm Makedonya İçerikleri
Yurtdışında Mimarlık Eğitimi Almak

Sizlere dünyanın en popüler mesleklerinden biri olan Mimarlık eğitiminden bahsetmeye geldik.

Sınavsız Üniversite Okumak Mümkün mü?

Yurt dışında sınavsız üniversite konusunu yeniden masaya yatırdığımız videomuza hoş geldiniz.

Makedonya New York Üniversitesi Eğitim Ayrıcalığı

Bilindiği üzere ülkemizin üniversiteye giriş için gerekli gördüğü bir sınav sistemi bulunmaktadır. Her yıl binlerce öğrencinin hayallerindeki üniversiteye kavuşmaları için çaba ve emek harcadığı üniversiteye giriş hazırlığının belirli bir maliyeti de olmaktadır. Özel ders almak, dershanelere ve etüt merkezilerine gitmek hem zaman açısından hem de maliyeti bakımından öğrenci ve velilere ayrı bir yük olmaktadır. Sınavla üniversiteye giriş yerine hayallerindeki bölümü doğrudan okumak isteyen öğrenciler ise yurtdışı eğitimi konusunda araştırmaya girmekteler. Uzman eğitim danışmanlığı sunan kurumumuz son yıllarda giderek artan bir ilgiye sahip Makedonya üniversiteleri için yoğun bir çalışma yapmaktadır.

Makedonya üniversiteleri ülkemizden ve dünyadan talepte bulunan öğrencilere ayrıcalıklı ve kaliteli bir eğitim sunmaktadır. Bu üniversitelerin başında Makedonya New York Üniversitesi gelmektedir. Ülkenin doğal ve tarihi zenginliklerle dolu başkenti Üsküp'te yükselen bir değer olan bu üniversite öğrencilerine 2005 yılından bu yana uluslararası kalitede bir eğitim şansı tanımaktadır. Ülkemizin önde gelen üniversitesi olan İstanbul Üniversitesi ve dünyanın saygın birçok üniversitesiyle işbirliği halinde olan Makedonya New York Üniversitesi, Avrupa Birliği sürecine uygun bir eğitim standardına sahiptir.

Sosyal ve eğitim olanakları bakımından zengin bir içeriğe sahip Makedonya New York Üniversitesi içerisinde birçok laboratuvar, bilgisayar odaları, amfi tiyatro, internet imkânı, dev bir kampüs ve kütüphaneler bulunur. Makedonya New York Üniversitesi'nde İşletme, Pazarlama, İnsan Kaynakları, Turizm, Mimarlık, Bilgisayar, Hukuk, Psikoloji ve Medya gibi birçok alanda eğitim alarak dünya çapında saygı gören bir diplomaya sahip olabilirsiniz.

Makedonya New York Üniversitesi ile ilgili bilinmesi gerekenleri uzman eğitim danışmanlığı kadromuzdan ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz. Güncel bilgileri, denklik ve tanıma imkânlarını, uygun eğitim seçeneklerini ve daha birçok konuyu bizi arayarak ve ofislerimizde bizimle birebir görüşerek öğrenebilir, geleceğinize güvenle adım atabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız