DRAFT BLOG

Tüm Makedonya İçerikleri
Yurtdışında Mimarlık Eğitimi Almak

Sizlere dünyanın en popüler mesleklerinden biri olan Mimarlık eğitiminden bahsetmeye geldik.

Sınavsız Üniversite Okumak Mümkün mü?

Yurt dışında sınavsız üniversite konusunu yeniden masaya yatırdığımız videomuza hoş geldiniz.

Makedonya Özel Üniversite Fiyatları

Makedonya'da üniversite okumak artık oldukça kolay! Birçok açıdan size avantaj sağlayan ve istediğiniz bölümü okuma imkanı veren üniversiteler ayrıca Türkçe eğitim de sunmaktadır. Türkiye'den birçok kişiyi Makedonya'da eğitim fırsatını değerlendirerek kaliteli ve uluslararası standartlara eşdeğer bir şekilde eğitim alabilmektedir. Bu sayede kaliteli eğitim ve öğretim sonrasında seçtiği mesleği kolaylıkla icra edebilmektedir.

Makedonya'da bulunan üniversiteler Türkiye'deki YÖK denklik sistemine uygun olarak eğitim vermektedir. Bu üniversiteler Fon Üniversitesi, Uluslararası Vizyon Üniversitesi, Üsküp MİT  Üniversitesi, Uluslararası Balkan Üniversitesi, Güneydoğu Avrupa Üniversitesi, Amerikan Üniversitesi yer almaktadır. Üstelik bu üniversitelerin bazılarında Türkçe eğitim veren bölümler de bulunmaktadır. Ayrıca farklı dilde eğitim almak istemeniz halinde İngilizce, Makedonca ve Arnavutça dil seçenekleri de bulunmaktadır. Ayrıca bu üniversitelerde farklı dilde ilk birinci sınıfta eğitim almanız sonra sizlere sertifika sunulması ayrı bir avantajıdır. Makedonya özel üniversite fiyatları oldukça ekonomiktir. Ayrıca uzaktan eğitim imkanı sunan bu üniversitelerdeki bazı bölümler sayesinde çalışarak okuma imkanı da bulabilirsiniz.

Makedonya özellikle Türk kültüründen izler taşıyan bir ülkedir. 542 yıl öncesinde Osmanlı döneminden birçok güzel kalıntı izlerini taşıyan Makedonya'da ayrıca Türkçe kullanılan bir dil olarak yer almaktadır. Makedonya üniversitelerinde eğitim alma durumunda; konaklamaya ihtiyaçları da oldukça avantajlıdır. Yurtlarda kalabilme imkanının yanı sıra apart ve kiralık evler de uygun fiyata bulunabilmektedir. Sınav şartı olmadan hemen kayıt yaptırarak üniversite okuyabilme imkanı sağlaması açısından da büyük bir avantajı olan Makedonya'da özel üniversite okumak ayrıcalıklı bir durumdur. Denkliği ve tanınırlığı bulunan üniversiteler birçok açıdan avantaj sunmaktadır.

Makedonya'da özel üniversitelerde eğitimi almak isterseniz Draft Eğitim merkezimize başvuruda bulunabilirsiniz. Danışmanlarımız sizlere;  aklınıza takılan birçok soruya cevap bulabileceğiniz yanıtlar vereceklerdir. Draft Eğitim merkezinde bu konuda geniş kapsamlı bilgiler sizlere sunulmaktadır.

Her açıdan bu üniversitelerde okumanın avantajını da yaşamalısınız. İstanbul, Ankara ve İzmir'de bulunan ofislerimiz aracılığıyla bilgi almanız mümkündür. Kaliteli ve iyi bir eğitim almak istiyor ve hayata bir adım daha güvenli yaklaşmak istiyorsanız; Makedonya özel üniversite eğitimini tercih edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız