DRAFT BLOG

Tüm Makedonya İçerikleri
Yurtdışında Mimarlık Eğitimi Almak

Sizlere dünyanın en popüler mesleklerinden biri olan Mimarlık eğitiminden bahsetmeye geldik.

Sınavsız Üniversite Okumak Mümkün mü?

Yurt dışında sınavsız üniversite konusunu yeniden masaya yatırdığımız videomuza hoş geldiniz.

Makedonya Struga Üniversitesi

Makedonya’da bulunan Struga Üniversitesi; aynı zamanda Uluslararası Struga Üniversitesi olarak da bilinmektedir. Makedonya’nın Güneydoğu tarafında Ohri Gölü’nün kıyısına kurulmuş bir üniversitedir. Makedonya Struga Üniversitesi; 2008 yılında başlangıçta 3 bölüm açarak, kolej olarak eğitim vermeye başlamıştır. Ardından 2 bölüm daha açarak üniversite düzeyinde eğitim vermeye devam etmiştir.

Makedonya Struga Üniversitesi sadece Makedonya’da değil, aynı zamanda Balkan ülkelerinde de tanınan, iyi bir üniversitedir. Makedonya Struga Üniversitesi; lisans, lisansüstü ve doktora eğitimleri vermektedir. Bünyesinde birçok fakülte bulunmaktadır. Makedonya Struga Üniversitesi; Balkanlar, Türkiye, ABD’de bulunan birçok üniversite ve enstitü ile işbirliği içerisindedir.

Makedonya Struga Üniversitesi bölümlerinde; Arnavutça, İngilizce, Türkçe ve Makedonca olmak üzere 4 dilde eğitim vermektedir. Bunun yanı sıra Makedonya Struga Üniversitesi, YÖK tarafından tanınan bir üniversitedir. Bu nedenle size uygun ve istediğiniz bir bölüme kaydınızı yaptırabilirsiniz. Bu sayede mezun olduğunuz zaman Türkiye’de kolay bir şekilde iş bulma imkânına sahip olursunuz.

Makedonya Struga Üniversitesinde bulunan bölümler; Hukuk, Bilgisayar Bilimleri- Mühendislik, Mimarlık ve Dizayn, Elektro- Mekanik Mühendisliği, Diş Hekimliği, Ekonomi ve İş, Dedektiflik ve Kriminoloji, Diş Hekimliği, Pazarlama ve Finansal Yönetim, Diplomasi ve Uluslararası İlişkilerdir. Bu bölümler arasında okumak istediğiniz alan hakkında sorularınız varsa uzman danışmanlarımız ile görüşerek, gereken bilgiyi eksiksiz ve doğru bir şekilde edinebilirsiniz. Alanında uzman danışman kadromuza Ankara, İstanbul ve İzmir’de bulunan Draft Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık Hizmeti şubelerimizle iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız