DRAFT BLOG

Tüm Makedonya İçerikleri
Yurtdışında Mimarlık Eğitimi Almak

Sizlere dünyanın en popüler mesleklerinden biri olan Mimarlık eğitiminden bahsetmeye geldik.

Sınavsız Üniversite Okumak Mümkün mü?

Yurt dışında sınavsız üniversite konusunu yeniden masaya yatırdığımız videomuza hoş geldiniz.

Makedonya Struga Üniversitesinde Eğitim ve Denklik Avantajı

Üniversite eğitiminizi sınava giriş yoluyla değil yurtdışında okumak isterseniz, son yıllarda çok gündeme gelen Makedonya üniversitelerine göz atmanız gerekebilir. Yurtdışında, ülkemizdeki öğrencilerin okumayı seçtiği pek çok ülke ve sayısız üniversite vardır. Makedonya ülkemizde tercih edilen önemli eğitim ülkelerinden biridir. Başkenti Üsküp olan Makedonya ülkemizin tarihinde önemli bir yer tutmuştur. Günümüzde Osmanlı İmparatorluğu'nun izlerini taşıyan bu ülkede bizimle benzer kültürel bir yapıyı görebilirsiniz.

Makedonya'da sınav stresi olmadan, hedeflediğiniz bir alanda eğitim alabilirsiniz. Makedonya'da konuşulan diller arasında Türkçe de yer almaktadır. Ülkede Türkçe eğitim almak için başvurabileceğiniz üniversitelerin başında Makedonya Struga Üniversitesi gelir. Struga Üniversitesi'nde Türkçe, Arnavutça, İngilizce ve Makedonca eğitim verilir. Dikkat edilmesi gereken konu bu üniversitenin ülkemiz tarafından tanınıp tanınmamasıdır. Makedonya Struga Üniversitesi için denklik konusunda eğitim YÖK'ten bilgi alabilirsiniz. Struga Üniversitesi YÖK tarafından tanınan bir kurumdur. Bu konu okulunuzdan mezun olduktan sonra ülkemizde diplomanızla iş hayatına atılmanız konusunda büyük bir önem taşımaktadır.

Makedonya Struga Üniversitesi'nde eğitim alabileceğiniz branşlar arasında Kriminoloji, Diş Hekimliği, Ekonomi, Elektronik ve Mekanik Mühendislikleri, Finans Yönetimi, Pazarlama ve Mimarlık yer alır. Struga Üniversitesi bölümleri ile ilgili olarak detayları öğrenmek için kurumumuza ücretsiz danışabilirsiniz.

Makedonya Struga Üniversitesi coğrafyanın önde gelen üniversitelerinden biridir. Lisans eğitimi yanında lisansüstü ve doktora seçenekleri bu kurumun size sunduğu fırsatlar arasındadır. Bu üniversitede başarılı bir eğitim almak ile ilgili olarak aklınıza takılan soruları uzman danışmanlarımıza sorabilirsiniz. Tanınma ve denklik konusunda güncel bilgileri kurumumuzdan öğrenebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız